Wpis z mikrobloga

Szanowne mirki i mirabelki,

Z radością witamy Was ponownie, tym razem w nieco bardziej oficjalnym tonie. Nasz poprzedni post opublikowany na prywatnym profilu spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem, dlatego postanowiliśmy dołączyć do grona użytkowników Wykopu jako reprezentanci naszego skromnego sklepiku internetowego.

Krótka informacja o naszej działalności - jesteśmy grupą zaprzyjaźnionych osób, które grając w CSa wpadły na pomysł stworzenia sklepu specjalizującego się w piwach bezalkoholowych. Z pasji do tego tematu postanowiliśmy działać i tak narodziła się ZdrowaPianka.pl. Naszą misją jest zaopatrzyć fanów piwa bezalkoholowego w dobry towar, a tych, którzy jeszcze się nie przekonali zachęcić do spróbowania i przejścia na jasną stronę mocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdajemy sobie sprawę z tego, że przed nami jeszcze długa droga by osiągnąć to co sobie zaplanowaliśmy, ale będziemy walczyć i sprowadzać dla Was coraz to ciekawsze i bardziej niszowe produkty z całej europy.

Na początek naszej wspólnej przygody przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. Jak się pewnie domyślacie, organizujemy #rozdajo. Mamy dla Was 5 kuponów o wartości 50 zł każdy do wykorzystania w naszym sklepie na zakup piw bezalkoholowych (koszt przesyłki oczywiście po naszej stronie).

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział? Wystarczy, że zaplusujecie ten post! Wasze plusy przyjmujemy do niedzielnego wieczoru. Zwycięzców wyłonimy za pomocą platformy mirko.pro

Oprócz konkursu przygotowaliśmy również kod zniżkowy dla wszystkich zainteresowanych zakupami w naszym sklepie. Podczas finalizacji zamówienia wpiszcie kod WYPOK , aby otrzymać 10% rabatu na pierwsze zamówienie, bez kwoty minimalnej.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do naszego sklepu pod adresem https://zdrowapianka.pl
Jeżeli chcecie dodatkowo być na bieżąco z naszymi nowościami oraz promkami zapraszamy na nasz instagram pod adresem **https://instagram.com/zdrowapianka

Zespół ZdrowaPianka.pl

#piwo #piwobezalkoholowe #zdrowapianka #bezalkoholik
ZdrowaPianka_pl - Szanowne mirki i mirabelki,

Z radością witamy Was ponownie, tym ra...

źródło: logonowecircle

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • 3
❇️ Ogłaszam zasady loterii użytkownika @ZdrowaPianka_pl ❇️

Wygrywa: Losowy plus
Data zakończenia: 21 kwietnia 2024 - 21:37
Liczba zwycięzców: 5

Wymagania aby wziąć udział:
· Zostawienie plusa
· Kolor konta: pomarańczowy, bordo

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj

Nie znaleziono żadnych poprzednich Mirko Loterii tego użytkownika.

Chcesz stworzyć własne #rozdajo? Kliknij tutaj

Informacje dodatkowe:

  • Odpowiedz
@A_R_P: na chwilę obecną dodaliśmy w opisie kalorie, ale na najbliższy tydzień mamy zaplanowane uzupełnić opisy o pełne makro
@byferdo postaramy się coś w tej kwestii zdziałać ( ͡° ͜ʖ ͡°) na naszą obronę powiem, że stały klient dostaje rabat 5% za każdym razem, ten dla wypoku jest jednorazowy, tak coby się dobrze wkupić w łaski
  • Odpowiedz
@wacek_1984:

A na serio, to fajny pomysł, brakuje mi 1na100 i miłosław.

1na100 już niestety wymaga już
koncesji, a miłosław jest dostępny na każdym rogu więc uznaliśmy, że nie ma to totalnie sensu by dodawać ich do naszego sklepu
  • Odpowiedz
  • 37
@Boxcutter akurat wstrzelili się w niszę na polskim rynku i jeśli będą rozbudowywać ofertę, to klientów nie zabraknie. Ja z przyczyn zdrowotnych alkohol musiałem ograniczyć do zera, a jednocześnie uwielbiam smak napojów słodowych, z piwem na czele. Oferta supermarketów jest mocno ograniczona, a nie zawsze mam czas jeździć do sklepu specjalistycznego.

@ZdrowaPianka_pl będę czekał ( ͡º ͜ʖ͡º) spróbujcie rozbudować ofertę piw ciemnych, bo w tej kategorii z
  • Odpowiedz
@byferdo: trzech kumpli stout jest w trakcie ogarniania, więc mamy nadzieję, że całkiem niedługo pojawi się w ofercie. Generalnie wybór piw bezalko ciemnych w polsce jest dosyć mały, mało browarów się za to bierze, ale mamy jeszcze do dyspozycji niemcy i belgię i tam będziemy próbowali czegoś szukać
  • Odpowiedz
Podczas finalizacji zamówienia wpiszcie kod WYPOK , aby otrzymać 10% rabatu na pierwsze zamówienie, bez kwoty minimalnej.

Imho znacznie lepszą opcją byłoby dorobić pakiety ze zniżką, albo po prostu zniżkę za hurt.
Już przy poprzednim wpisie miałem pisać komentarz, że po co mi taki sklep jeśli jest drożej niż w lokalnym*, a hurt nie daje zniżek. Nie ma sensu jednego piwa wysyłać, hurtowo nie oszczędzę, a lokalnie po prostu wpadam i łapię
  • Odpowiedz
@ZdrowaPianka_pl: czy jakiekwiek piwa u Was zawierają cukier, czy inne cuda typu syropy glukozowe? To jest istotna kwestia i warto byłoby o tym wspominać, albo gdzieś w opisie strony (choć nie widzę zakładki "o nas"), jeśli nie planujecie dosładzanych cukrem piw, albo w opisie KAŻDEGO piwa, jeśli czasem cukier może się zdarzyć.
  • Odpowiedz