Wpis z mikrobloga

Typowy Budda. Nawet z ewidentnego kopiowania logo wyciśnie szczyptę dobroci. Jaki wspaniały człowiek, nie musiał a chce zapłacić parę kobla (Przypomina mi to akcję z MGP i próbą zakończenia tematu poprzez zobowiązanie się do pokrycia strat). Gdyby tamta firma miała pieniądze, to nawet zastrzeżenie znaku towarowego nic by nie pomogło. Budda to taki Paździoch...

"one są różne od siebie"

#budda #famemma #polskiyoutube
10kobla - Typowy Budda. Nawet z ewidentnego kopiowania logo wyciśnie szczyptę dobroci...

źródło: Screenshot_20240420-225819~2

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 55
@vivijes: On mnie tak irytuje. Typ powinien być zgaszony w sekundę, a pewnie stado bezmózgich zwierząt mu przyklaskuje. Minimalna wiedza o prawie własności intelektualnej i to oczywiste, że Budda by przegrał w sądzie. Jego zastrzeżenie towaru by nic nie znaczyło. Jeszcze robi z siebie Robin Hooda "z czystej przyzwoitości zaproponowaliśmy im $".
  • Odpowiedz
@10kobla tez mnie irytuje ten typ jego mowa ciala i dobor wypowiadanych przez niego slow. Najlepsze to ze polska policja czy prokuratura to sie gownami zajmuja pokroju ganiac malolatow z sztukiem i sa zadowoleni a zabrac sie za konkrety to juz nie dopiero jak temat zacznie byc „goracy” to wtedy moze cos zaczna dzialac.
  • Odpowiedz
@10kobla: Ale wy zdajecie sobie sprawę że setki firm na świecie mają loga prawie 1:1 XD
Czy jednak myślicie że na 8 miliardów ludzi każdy ma nadzwyczajną kreatywność i nie może wymyślić takiego samego rysunku a ludzie przed założeniem firmy musza porównać kilkaset milionów logo na całym świecie czy czasem jakieś nie jest podobne XDD
  • Odpowiedz
@mxdsx: Wymyślasz sobie jakieś niestworzone historyjki i ja mam je potwierdzać? Właśnie udowodniłem ci, że się mylisz bo jakoś nie znalazłem nawet 5 przykładów tych logo zrobionych 1:1. Skoro jest ich setki to zamiast leżeć i wpatrywać się w sufit to możesz w jakiś sposób potwierdzić swoje bzdety.
  • Odpowiedz