Wpis z mikrobloga

#perfumy
Anulowana, a następnie wysłana prada z cebuli parfumdreams. Mail o wysłaniu, następnie mail o anulacji, następnie kolejny mail o tym, że zwrócą mi środki. Za pozostałe zamówienia hajs wrócił, za prade jak widać nie. Najlepiej wydane 100zl w życiu, szacun dla parfumdreams, a Anetka z notino niech się wali na cyce. Pozdro
GIORGIO_ARMANI - #perfumy 
Anulowana, a następnie wysłana prada z cebuli parfumdreams...

źródło: 20240422_130434

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@loopie96: sam pisałem że Paradoxe do mnie idzie xd Właśnie na DHLa dziś czekam. Hajs zwrócili tylko za Gisadę, której nie wysłali wcale (brak towaru niby)
  • Odpowiedz
@underrated: Zobacz czy dostałeś maila o przetwarzaniu płatności. Jeśli czeka na przyjęcie przez sprzedającego to już się nie doczekasz realizacji, zadzwoń na infolinię przelewy24 i poproś o zwrot środków "z chmury".
  • Odpowiedz
  • 0
@GIORGIO_ARMANI u mnie ani kasy ani paczki. Wysłali 2 maile, w pierwszym dziękują za zamówienie, w drugim korekta faktury i info o zwrocie pieniędzy.
  • Odpowiedz
@mjk: Dostaniesz zwrot. Ale oni to mają na to zawsze czas. Także może po tygodniu dostaniesz hajs na konto. Ja płacę kredytówkami, także mi się nie śpieszy.
  • Odpowiedz
@GIORGIO_ARMANI: gz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja nie zdazylem na prade, ale zaladowalem sie po same kule w Le Couvent, na razie dostalem maila ze faktura skorygowana, czyli mowisz ze to nic nie znaczy? bo to by bylo dosc dziwne gdyby zalozmy 4-5 dni po wyslaniu takiego maila zaczęli przetwarzać zamówienie xD najpierw 1 fail w postaci błędów cenowych a później drugi jeszcze większy w postaci wysłania
  • Odpowiedz