Wpis z mikrobloga

#nba kiedyś lubiłem gortata za to, że mimo braku większego talentu i braku przygotowania ciężką pracą dostał się do NBA i w niej wiele lat się utrzymywał ale teraz jak się wypowiada to mu kompletnie #!$%@?ło chyba po karierze. Ma swój obraz niczym jakiś Dirk Nowiztki ciągnący swój zespół w lidze a nie jeden z setek dryblasow wyskautowanych na całym świecie do ligi. Jakby był z balkanow lub innego koszykarskiego kraju to przecież nikt by jego kariery nawet nie wspominał za często
  • 9
  • Odpowiedz
że mimo braku większego talentu i braku przygotowania ciężką pracą dostał się do NBA i w niej wiele lat się utrzymywał


@ziko100: pełna zgoda

jak się wypowiada to mu kompletnie #!$%@?ło chyba po karierze


@ziko100: pełna zgoda

Jakby był z balkanow lub innego koszykarskiego kraju to przecież nikt by jego kariery nawet nie wspominał za często


@ziko100: pełna niezgoda

Gortat jest np. 37. zawodnikiem z największą liczbą meczów wśród
  • Odpowiedz
  • 0
@cult_of_luna: To nawet nieźle ale sam widzisz że jeszcze w latach 90 i wcześniej dostać się do NBA to była jakaś magia a właśnie od pokolenia Gortata zrobiła się moda by szukać centrów po świecie. Wcześniej po prostu właściciele mieli może inne spojrzenie na poziom graczy poza usa. Jak już brali to zwykle medalistow olimpijskich jak Kukoc. Także wynik gortata jest głównie podyktowany byciem z pierwszego pokolenia mody na szukanie specyficznych
  • Odpowiedz
za niedługo spadnie w tych rankingach meczów ludzi z poza USA


@ziko100: ciężko w rankingach nie spaść po zakończeniu kariery :)

byciem z pierwszego pokolenia mody na szukanie specyficznych przydatnych zawodników na świecie


@ziko100: no i Bałkańce mieli tak długo z tego pokolenia dwóch, o których się pamięta i długo będzie pamiętać. Tylko tyle chciałem wtrącić, a nie "to przecież nikt by jego kariery nawet nie wspominał za często"
  • Odpowiedz
  • 0
@cult_of_luna: umowmy się że tacy zawodnicy jak Adam Wójcik czy Dominik Tomczyk byli o klasę lepszymi koszykarzami a nba mogli sobie co najwyżej w tv pogladać i może pograć na jakimś uniwersytecie amatorsko. Dzisiaj myślę Wójcik byłby spokojnie wybierany. Potem przyszło właśnie następne pokolenie, że nawet kalekę Trybanskiego wzięli do nba za, warunki fizyczne. Typa co w PLK sobie nie radził. O czym my mówimy i jak bardzo nie doceniasz graczy
  • Odpowiedz
O czym my mówimy i jak bardzo nie doceniasz graczy z przeszłości których być może nie widziałeś z bliska


zacny fikoł, ja kogoś nie doceniam i ja kogoś nie widziałem z bliska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@cult_of_luna: no takie czasy były że raczej jak nie chodziłeś na mecze to ciężko byłoby oceniać gracza na podstawie urywkow w telewizji. Pełne mecze były tylko na regionalnych tvp czyli np wot
  • Odpowiedz
@ziko100: oho, koneser znawca się znalazł i będzie człowieka wychowanego w latach 90 we Włocławku pouczał że kogoś zna z urywków w telewizji :) zapraszam zatem pod tag #plk bo nudno mi samemu, mogę załatwić Ci też robotę w którejś redakcji. Jak masz zacięcie analityczne to Puls Basketu może (brakuje nam rąk do roboty), jakbyś chciał jakieś retro wspominki to w Polskim Koszu znajdziemy Ci rubrykę ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz