Wpis z mikrobloga

@CloudSpanner: dziewczyna z patologii, która ma dosyć bycia ofiarą własnego środowiska patusów, ale ich przekaz HWDP w jej głowie pozostał, więc nie pójdzie zgłosić, że ją ex okradł i pobił, bo nie jest konfidentem xD
  • Odpowiedz
Nie przeżyła by tygodnia w państwie bez policji.


@Balcerek5112: No bo kto by jej przywalił metalowym batonem na protestach? Niebinarna ciota? Musi być prawdziwy, nieumundurowany policjant z jednostek antyterrorystycznych.
  • Odpowiedz
@Bananek2: @Kopytnik_1 ile razy w zyciu zetkneliscie sie z policja? otrzymaliscie pomoc? bo ja nie xD
cytujac klasyczka

[Mówisz sami sobie winni mogli po psy zadzwonić]

- Pokaż mi komu gdzieś na dobre wyszło zagonić.

-Teoretycznie dzwonisz że ktoś chce cię pobić oni przyjdź jak cię pobiją bo nic nie możemy zrobić


dla mnie pały to #!$%@? mafia i nikt tego nie zmieni
  • Odpowiedz
@zebra_na_pasach: osobiste doświadczenia mam jak z tego cytatu, ale nadal uważam, ale powinno odróżnić się hejtowanie policyjnej patologii od hejtowania policji ogólnie. Bo jest różnica między hejtowaniem policji za to, że nie łapie przestępców, a hejtowanie policji za to gdy to robi i że przez nich dobre chłopaki oglądają świat zza krat. Takie karyny zazwyczaj hejtują psy za to, że zamykają jej Sebusia, a my hejtujemy policję gdy tego nie robią.
  • Odpowiedz
@dlugi-gr: Jak się rzucasz do policjanta to dostajesz pałą, proste. Policja to nie harcerstwo.
@Brzydka_Prawda Kobiety najbardziej korzystają na służbach porządkowych bo facet jeszcze jako tako jest w stanie się obronić przed agresorem albo chociaż uciec. Kobiety są bezbronne jak dzieci.
@Bananek2 Problem tkwi głównie w ludziach na górze, którzy zarządzaj policją, w politykach, którzy robią sobie z niej prywatną firmę usługową. Przez to policja stała się mało atrakcyjną służbą dla
  • Odpowiedz
Kobiety są bezbronne jak dzieci.


@Balcerek5112: kobiety same prowokują i atakują bo są przyzwyczajone do tego, że "kobiety nie można uderzyć nawet kwiatkiem" a później jak spotykają kogoś kto uwierzył w równouprawnienie to są zdziwione, że jednak ktoś im oddaje
  • Odpowiedz
Jak się rzucasz do policjanta to dostajesz pałą, proste. Policja to nie harcerstwo.


@Balcerek5112: jak ktoś jest głupi, to może to zmienić, lub w tym tkwić. Proste. Policja to nie bandyci.
"Jak się rzucasz" - nikt się nie rzucał, pałowali jak leci, bo wg. Policji te 15k ludzi było tam nielegalnie.
Policja wtedy to byli bandyci - wszyscy mieli zasłonięte twarze, nie byli umundurowani, bili kogo popadnie. Ale jak masz niewolnictwo
  • Odpowiedz