Wpis z mikrobloga

Nie mam pojęcia co robić, pare tygodni temu skonfrontowałem różową, że nie mam już więcej siły siedzieć w robocie w dodatkowe soboty + nadgodziny i chciałbym żeby zaczęła w koncu szukać pracy po prawie 2 letniej przerwie... Finansowo ciagle od 10 do 10, mentalnie i fizycznie jestem już wrakiem, wracam do domu po 10-11h zmianie i nawet nie ma zakupów zrobionych i musze do sklepu iść zmęczony i brudny. Powiedziałem jej wszystko co leży mi na sercu, wszystkie problemy i to ze jest dla mnie istotnym żeby poszła do pracy. Wyszła z tego ogromna kłótnia, zaczęła na mnie krzyczeć i się szarpać, a finalnie rzuciła we mnie dużym ciężkim garnkiem którym dostałem prosto w brzuch... przez kilka dni nie mogłem spać na lewym boku i poszedłem w koncu do lekarza gdzie okazało się ze prawdopodobne złamanie żeber w dwóch miejscach. Cały czas o tym myślę, wstyd jest mi o tym porozmawiać z kimkolwiek, w pracy pytają dlaczego chodzę taki obolały ale wole nawet nie zaczynać. Chciałbym mieć w koncu dziecko, ale nie wiem czy jest to w ogóle możliwe w takiej sytuacji...

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pieniadze
KarmelowyJeremiasz - Nie mam pojęcia co robić, pare tygodni temu skonfrontowałem różo...

źródło: IMG_3911

Pobierz
  • 270
  • Odpowiedz
@KarmelowyJeremiasz przewiduję następny krok: podstawiona pod ścianą zadzwoni na policję, że ja bijesz.
Wypad z chaty i może nawet lata tłumaczenia wszystkim, że nie to nie tak.

Zdrowia, kasy na prawników i zniszczonej psychiki nie liczę. Dostaniesz od niej w gratisie.
  • Odpowiedz
@KarmelowyJeremiasz: stary nie chce mi się wierzyć, że to nie jest troll.

@sztynksiareczka jeśli OP nas nie baituje to gigantyczna szansa, że w razie ewakuacji kobieta zrobi z siebie ofiarę a OP będzie wśród znajomych tym najgorszym. Mam nadzieje, że to tylko dziewczyna a nie żona, bo jeśli to żona to nie dość że ma 75% szans na zniszczenie reputacji wśród znajomych to jeszcze za to zapłaci.
  • Odpowiedz
  • 15
@KarmelowyJeremiasz ty to serio piszesz? Wierzyć mi się nie chce, że można aż tak nie mieć jaj. Nic dziwnego że traktuje cie jak śmiecia jak na to pozwalasz.

Pewnie uznasz ten komentarz za obraźliwy, ale to sama prawda. Żyj dalej w swoim świecie, w którym boisz się konfrontacji, na pewno wyjdziesz na tym zajebiście.

Jeszcze dzieciaka jej zrób, to cię #!$%@? tak, że nawet skarpetek ci nie zostawi.

Skąd wy się bierzecie
  • Odpowiedz
@KarmelowyJeremiasz: człowieku daj sobie spokój. Nie rób dziecka z taką babą.
Próbowałeś, wyszła z tego kłótnia z agresją, a baba nie widzi w sobie nic złego.
Tutaj nie ma co ratować, znajdziesz se normalną.
I nie ma się co wstydzić bycia ofiarą agresji. To trzeba piętnować.
  • Odpowiedz
teraz nie wiem kto jest bardziej ułomny, ona że tak zareagowała i tak zrobiła czy Ty że jesteś z nią, stawiam na Ciebie bo się na to godzisz.


@SinMaker87: typ jest ofiarą przemocy i prawdopodobnie manipulacji (i znęcania psychicznego*) różowej, a ty chcesz go o coś oskarżać? Ty nie znasz przypadków ludzi tkwiących w przemocowych i patologicznych związkach? Nie wszystko jest tak proste jak się wydaje kanapowemu psychologowi.

* jak doszło
  • Odpowiedz
@KarmelowyJeremiasz przykro mi Mireczki, że cię takie coś spotyka. To nie jest w porządku i nie jest twoją winą. Ta kobieta jest dla ciebie jedynie ciężarem nie wsparciem. Lepiej ci będzie samemu.

Żadnych dzieci. Nie z nią. Dziecko pogłębia tylko istniejące problemy, a nie je naprawia.
  • Odpowiedz