Wpis z mikrobloga

Też tak często macie że nawet jak jest bardzo ładna to jakoś rozmowa się nie klei albo tylko wy ciągnięcie tą rozmowę do przodu? Zastanawiam się czy to jakieś większe zjawisko, czy one są tak znudzone i mają mało do powiedzenia czy piszą z kilkoma chłopami naraz i już mają fiksum dyrdum w głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) I co niby one oczekują, show jakiegoś?
#tinder #badoo #randki
  • 14
  • Odpowiedz
@blubry powiem, ze strony dziewczyny, jak masz z 50 aktywnych rozmow i jakas sie nie klei to idziesz na inna i w koncu z kims sie pisze dobrze, nie ciagnie sie kazdej rozmowy, nie ma opcji pisac z tyloma osobami
  • Odpowiedz
@blubry: Nope, trzeba dobrze rozmowę prowadzić. Jak się jest atrakcyjną laską to cały czas piszą, najlepszy vibe to przy niej zostanie, ja tak samo robię, tyle że szybko udawało mi się vibe stworzyć, bo to od faceta też sporo zależy, każdy tam jest przedmiotem, okrutne ale taka jest tam rzeczywistość xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Spokogosczneta: a jak tworzysz dobry vibe? Przecież to są całkowicie nieznane osoby, więc w sumie albo komplementy dość puste bo jej nie znasz albo wokół jej zainteresowań
  • Odpowiedz
Mi 9/10 laska odpisała właśnie wprost, że nie ma czasu i teraz jest w Portugalii i że nie ma czasu odpowiadać na długie wiadomości, (zgadza się z trackerem że faktycznie jest w #!$%@? kilometrów stad), ale, że na żywo pewnie by nam się gadało super, to ja do niej dobra to widzimy się na żywo jak wrócisz, zobaczymy co z tego będzie - że się jej CHCIAŁO to napisać świadczy już okej,
  • Odpowiedz
@blubry: załóż se fejk konto (wystarczy srednia dziewczyna 6/10) i sprawdź samemu jaka jest masakra - to daje naprawdę daje dobre spojrzenie na rynek matrymonialny
  • Odpowiedz
@blubry: Ładna dziewczyna dobrze ubrana na stanowisku nie będzie nawijać jak papuga. Poza tym to bardzo proste, dając gadać, sprawdza z kim gada, czy jesteś pozer?, bajkopisarz? czy pacjent z Choroszczy? A poza tym jak mówi powiedzenie każdej babci z ładnej miski się nie najesz.
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o pisanie to jak laska jest ładna to 1 na dosłownie jakoś 300 potrafi w ogóle złożyć jakieś bardziej złożone i dłuższe zdanie. Najgorsze jest to, że najluźniejsze, z którymi da się pożartować i czymś się interesują są po prostu grube i brzydkie bardzo często.
  • Odpowiedz