Wpis z mikrobloga

To nie jest żart. Cytuje że słuchu W Polskim Radio 24 ekspert opowiada właśnie jak jedzenie owadów np. w formie owsianki jest ok, i właściwie już się odbywa. Jest już w sprzedaży mąka ze świerszcza domowego. Jest też z mącznika i z szarańczy. w sprzedaży są już przekąski w formie suszonych owadów — krakersy, czipsy, batony proteinowe. Popularne są też herbatniki z tego. Mąka owadzia jest bogatsza od pszennej w białko. Jest w niej też mniej cukrów.

Ekspert sam to je od 2022

#gotujzwykopem #smacznego #makaowadzia #nocnazmiana
  • 9
  • Odpowiedz
@Poludnik20: Ja parę lat temu dostałem takie prażone świerszcze z w Gwatemali w bodaj 4 smakach i całkiem zajebiste były. Nikt mnie zmuszał żebym to jadł, a potem na allegro jeszcze zamówiłem bo mi podeszło. , Ale niedawno chyba w Carrefour się skusiłem bo były i to całkiem co innego. Gumowate i jakieś dziwne takie. #!$%@?łem pół paczki.
  • Odpowiedz
@Poludnik20: Zdradzę Ci sekret: pewnie zdarza Ci zjeść coś zawerające szerko stoswoany czerwony barwnik spożywczy koszenilę wytwarzany z, uwaga uwaga - robaków. TO NIE JEST ŻART. Jemy to wszyscy od urodzenia. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Poludnik20: ja też kilkanaście razy jadłem, zamawiałem przez neta i te z carrefoura, a i na festiwalu piwa były, dobre, fajna ciekawostka, tylko cena to 600-800zł/kg xdddd
  • Odpowiedz