Wpis z mikrobloga

Jezu płakać mi się chciało jak to zobaczyłem


@Ko_Otu: Zgadzam sie. W koncu zrobili ciekawa fabule zamiast generic "uratuj krolestwo", oraz poprawili mechanike, ktora robila 1 banalnie prosta nawet dla srednio ogarnietej malpy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niebadzogrem:
DA: O - 10/10, genialny gameplay, genialny klimat, genialny prolog zróżnicowany ze względu na rasę/profesję postaci (chyba moja ulubiona część gry :)). Gra kompletna jak dla mnie

DA 2 - 5/10, pozmieniali mnóstwo rzeczy na gorsze, ale jako całość może być. Zagrałem raz i nigdy więcej.

DA: I - 0/10 #!$%@? gameplay robiony ewidentnie pod konsole sprawił że usunąłem grę po 20 minutach

ogrywane oczywiście prawilnie na PC
  • Odpowiedz
@0uzo: Eee tam. Jedynka top, dwójka to gruz zgoda, ale czepianie się trójki to przesada. #!$%@? był widok z góry, bo nie dało się odpowiednio cofać kamery, ale poza tym całkiem dobra gra. Fabuła ciekawa, sporo zróżnicowanych questów pobocznych. Główna linia fabularna rozbudowana i można się wciągnąć. Postacie poza pojedynczymi przypadkami (Sera, Vivienne) też dające się lubić, fajnie zbudowane i zróżnicowane.
  • Odpowiedz
@noipmezc: Dragon Age Origns jeszcze przed premierą ściągałem kreator postaci i spędziłam tam chyba ze 2 godziny xD
Moje absolutne TOP gier. Nawet książki, chociaż mocno średnie to przeczytałem. Emocje, jakie we mnie wywołuje Dragon Age biję tylko nienawiść i rozczarowanie do dwójki.
  • Odpowiedz