Wpis z mikrobloga

Owca ma robione USG uda. Komentarz fizjo:
"Nie widać tutaj żadnych, wiesz, urazów tkanki mięśniowej, możemy ewentualnie gdzieś tam, moglibyśmy się, yyy, czepiać do jakichś takich odcieni tutaj, natomiast czy to, czy to będzie gdzieś urazowe, albo na przykład jakieś takie wiesz, mikroblizny po... po jakichś urazach, to... to zaraz jeszcze musimy sobie tutaj poanali.. wiesz, dogłębniej poanalizować"



#mikrokoksy #silownia #mirkokoksy #wk #warszawskikoks
heheszkant - Owca ma robione USG uda. Komentarz fizjo:
"Nie widać tutaj żadnych, wies...
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@Loginconajmniej4znaki: To ciekawe. Ja odbieram nakłucie palca jako nieprzyjemne, mam chyba mniejszy opór psychiczny przed np. dermastampingiem twarzy, gdzie na jeden stamp przypada ze 150 igieł 0,5 mm (1 mm nie boli znacząco bardziej IMO) i tak kilkadziesiąt razy co najmniej. xD
  • Odpowiedz
nakłucie palca przy badaniu glukozy


@heheszkant: boli ze 20x bardziej niż wbijanie przy tym igłowaniu u fizjo (mowa o samum wbiciu, a nie o tym co fizjo robi potem ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: Nie, chodzi mi o wypowiedzi tego fizjoterapeuty oraz jego "doświadczenie" i "wiedzę". Po prostu jedno wielkie iks de. Film pod publikę i marketing.

Poza tym nie da się rozróżnić pod USG typowego zrostu od wbijania igły ciągle w to samo miejsce od chociażby blizny po starym urazie.
  • Odpowiedz
  • 2
Poza tym nie da się rozróżnić pod USG typowego zrostu od wbijania igły ciągle w to samo miejsce od chociażby blizny po starym urazie.


@Poemat: No tak, ale gość w tym fragmencie:

"(...)natomiast czy to, czy to będzie gdzieś urazowe, albo na przykład jakieś takie wiesz, mikroblizny po... po jakichś urazach, to... to zaraz jeszcze musimy sobie tutaj poanali.. wiesz, dogłębniej poanalizować"


powtarza po "albo" w zasadzie ten sam przypadek, co
  • Odpowiedz
@heheszkant: Ja to odczytałem jak wyżej, czyli nic nie sugeruje tylko nie ma zielonego pojęcia czego ma szukać XD Jeszcze ta „dogłębna analiza” gdzie boli jak i kiedy, dosłownie jak za czasów studenckich na kursie a nie po przyjęciu x pacjentów i zrobieniu tego y razy
  • Odpowiedz