Wpis z mikrobloga

Ech, szkoda mireczka. Wyjątkowo płodny twórca, płynący ostatnio na bardzo wysokiej fali. Codziennie po kilka wpisów w gorących. Jako emerytowany bajter bardzo ceniłem jego obyczajowe zarzutki i zawsze wspierałem plusem.

Nie można od tak banować człowieka, który nakręca wam ruch na forum i nabija wyswietlenia i zyski z reklam.

Michał, Ania, @a__s nie wygłupiajcie się i odbanujcie wielkiego noska, tacy bajterzy powinni mieć taryfę ulgową. #tangodawn #wykop #modracjacontent @WielkiNos
daeun - Ech, szkoda mireczka. Wyjątkowo płodny twórca, płynący ostatnio na bardzo wys...

źródło: temp_file4154694495543752056

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ChlopoRobotnik2137 dokladnie tak, przy takich zasiegach ktore robi wielki nos mozna juz uznac że jest ona czescia zespolu wykop. Pora pomyslec o jakis rangach dla takich tworców, np Redaktor z immunitetem na banowanie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ChlopoRobotnik2137 nom, tak jak na pepperze,, kiedys dostalem voucher 50 zlotych na allegro, bo moja okazja była w tym dniu najpopularniejsza w danej kategorii..

Taka dodatkowa ranga dawalaby inne uprawnienia, np blizszy kontakt z adminami i modami. W przypadku jakiegos przewinienia, najpierw kontakt z opem, upomnienie, edycja wpisu, a nie od razu ban.
  • Odpowiedz
Taka dodatkowa ranga dawalaby inne uprawnienia, np blizszy kontakt z adminami i modami. W przypadku jakiegos przewinienia, najpierw kontakt z opem, upomnienie, edycja wpisu, a nie od razu ban.


@daeun: RATUNGU!!!! NERŁOPY NIE BANUJOM

intensifies
  • Odpowiedz