Wpis z mikrobloga

@blackbird: wygląda na to, że Makuła tak jak w grach ustawia sobie hard mode i dodatkowo utrudnia sobie grę swoimi zasadami, tak przez życie idzie w podobnym stylu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@blackbird: Nie e, Makuła jest czysty jak łza i święty oraz zawsze, podkreślam, ZAWSZE mówi prawdę i tylko prawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego został praktycznie sam jak palec, bo wszyscy są po prostu #!$%@? i przeciwko niemu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Status partnera na twitchu zazwyczaj jest nadawany z automatu po spełnieniu określonych warunków (ktoś wklejał listę wcześniej pod tym wpisem). To, że Makuła nie dostał, to jest błąd w procedurach/ #!$%@? moderacji twitcha.
I wydaje mi się, że ta druga opcja jest bliższa prawdy.
  • Odpowiedz
jakim trzeba być pelikanem, żeby wierzyć makule w to jakie nieraz #!$%@? kocopoły


@blackbird: Jakim trzeba być pelikanem żeby jakimkolwiek strimerom czy jutuberom ufać. Przecież to obcy ludzie są, mogą kłamać w każdej chwili bez konsekwencji. (_ )
  • Odpowiedz
@blackbird: No ale Makuła przecież wspominał o fejsbukowej reemigracji więc to żadna nowość i to że Deszczu ich tam poniewierał. Jeśli jedni lubią się korzyć i udawać, że pada deszcz (#pdk) jak na nich plują to ich sprawa. Najwidoczniej Makuła do nich nie należy.

Poza tym z tego co pamiętam Wonziu kręcił nosem na partnera ze względu na ograniczenia dot. restrimu. Ostatni ban był o tyle dziwny, że przywrócono mu
  • Odpowiedz
@blackbird:

szczerze to oczywiście ma rację że Makuła jest uparty ale czy to nowość i zaskoczenie?
Za to że nie poszedł do Deszcza się płaszczyć to raczej szacunek bo to patologia i ten gość nie powinien mieć nigdzie władzy jeśli coś takiego się odwalało.

co do Emila mam mieszane uczucia bo jednocześnie Wonziu zaznaczył na streamie że to spoko człowiek i dalej go lubi ale zabolało go kłamstwo przynajmniej ja to
  • Odpowiedz