Wpis z mikrobloga

Co bylo waszym “cannon event” który totalnie zmienił wasze podejście do relacji damsko-męskich? Moim było to kiedy dziewczyna mi powiedziała, że nie jest gotowa na związek gdzie po tygodniu była już z innym oczywiście atrakcyjniejszym ode mnie facetem. To było w gimbazie, od tam tej pory #blackpill wyjaśnił moje wszystkie niepowodzenia z kobietami czy to ogólnie w relacjach z ludźmi. Nikt nie chce zadawać się z brzydkimi ludźmi nawet jeśli mają dobry charakter. #zwiazki #blackpill
  • 11
  • Odpowiedz
@trike: Na studiach w akademiku siedziałem w pokoju u pewnej laski i czegoś ją uczyłem, wszedł jakiś typek (dno z ryja ale umięśniony), poszedł i ona do swojej współlokatorki: "Ej! Ale ciacho!". Z perspektywy czasu mam na to jednak #!$%@? bo sam nabrałem mięśni, a ona w sumie też nie robiła szału.
  • Odpowiedz
@trike xd, mój kolega miał tak samo w 3 liceum. Latał rok za dziewczyną z klasy, chłop wyznał co czuje ona powiedziała że nie jest gotowa, na studniówkę poszła z jakimś przysto(1,5 głowę wyższym od kolegi) którego załatwiła jej koleżanka(pierwszy raz rozmawiała z nim w dniu studniówki) teraz jest z nim zaręczona
  • Odpowiedz
@trike: Kiedy za młodu się wyrobiłem i nagle wszystkie laski na mnie leciały, nie było problemów z rozmową, dotykiem itd. generalnie samo z siebie w moim życiu pojawiło się więcej kobiet. Wtedy zrozumiałem, że w relacjach d-m wygląd > wszystko inne
  • Odpowiedz
@trike:

W moim przypadku nie było czegoś takiego jak jedno zdarzenie które odmieniło wszystkie - tylko stopniowa zmiana, nabywanie wiedzy i uświadamianie sobie prawdziwej natury człowieka i związków. Trwało to jakieś 2-3 lata w czasach licealnych.
  • Odpowiedz
@trike mógłbym o tym bloga napisać. Najśmieszniejsze jest to, że byli tego tak dużo, że znam z autopsji prawie każdy kontrargument, jaki może wygłosić normik. I również jakieś sytuacje, które są najczęściej uważane, za jakieś memy. To wszystko nie są memy, tylko lochy są #!$%@?, niż w najczarniejszych memach i przypuszczeniach
  • Odpowiedz
@trike: Ja już jestem dziadersem i niestety można powiedzieć że moje młode lata minęły w czasach totalnego bluepilla. Jak się karmisz ciągle tekstami że "wygląd mało ważny" czy też że "kobiety nie patrzą na wygląd" i zewsząd takie teksty lecą to wydaje ci się że tak po prostu jest. No i mi się też tak wydawało, nawet jeśli dostawałem blackpillem w mordę. I trwało to długie lata bo z jednej strony
  • Odpowiedz
@trike: odchudzenie i zbudowanie jako takiej sylwetki
Byłem ulancem a teraz mam szczene jakby mnie sam Arno Becker dłutem wykuł
Reakcje kobiet (i nie tylko) mocno się zmieniło, wszyscy są zazwyczaj bardzo mili
Ostatnio byłem w Niemczech to chyba paru starym Niemcom przypomniałem dobre czasy xD
  • Odpowiedz
@RudyZibi: to jest niesamowite jak bardzo mili i pomocni robią się dla ciebie ludzie po schudnięciu. Normiki wmawiają że chodzi o to że sam się lepiej czujesz i nie ma różnicy a potem znowu trochę przytyjesz i dostajesz butem w mordę przy każdej okazji.
  • Odpowiedz
@kaspil: u mnie różnica jest kolosalna
No ale trzeba przyznać że nie każdy jest atrakcyjny pod warstwą tłuszczu i sporo grubych chlopow mocno się rozczaruje
  • Odpowiedz