Wpis z mikrobloga

Siema #benzowraki ,

kiedyś, w 2015, 2 lata leczyłem się na depresję z pozytywnym skutkiem.

Po kilku latach spokoju przez #!$%@?ą robotę nabawiłem się stanów lękowych i zespołu lęku napadowego.

Moj zaufany psych zwiększał mi stopniowo dawkę wenlafaksyny do 150 rano i 75 na noc+ przepisał mi alprazolam I diazepam "w razie potrzeby".

Tak w sumie z dupy i z ciekawości łyknąłem po 1 tabsie tych benzo, mija 20 minut i JA #!$%@?! Czuję się znowu jakbym miał znowu 21 lat i był w prime swojego zycia!

Trochę się boję, że się od tego uzależnie, bo w przeciwieństwie do zwykłych ssri, snri i może z wyłączeniem bupropionu to po prostu działa od razu z mocą tysiąca słońc.

#gownowpis #narkotykizawszespoko #benzodiazepiny #farmacja #psychiatria
CzlowiekMagnetowid - Siema #benzowraki ,

kiedyś, w 2015, 2 lata leczyłem się na depr...

źródło: temp_file5002562678020758013

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@CzlowiekMagnetowid: ciesz się póki masz takie efekty po minimalnej dawce. Niestety nie trwa to zbyt długo chyba że będziesz to brał raz, dwa razy w tygodniu max. W co wątpię bo zawsze znajdziesz wymówkę żeby wziąć tym bardziej że to tak zajebiście wycisza wszystkie lęki.
  • Odpowiedz
@CzlowiekMagnetowid: no ale to jest efekt jak po alkoholu (działa na na podobne ośrodki - rozluźnia tylko bez negatywnych efektów alko), po prostu uważaj bo jak będziesz brał codziennie to niby po 1 jednym pudełku nic wielkiego się nie stanie = możesz przez tydzień czuć doła, ale jakbyś się przyzwyczaił że codziennie jesteś na tym haju to po pierwsze co miesiąc będziesz musiał brać już nie 1 ale 4 tabletki żeby
  • Odpowiedz
@matt-brjnm jak ktoś ma łeb to spoko opcja jako rozluźnienie po ciężkim tygodniu w pracy..ale kuźwa nie oszukujmy się że za tym stoi sam diabeł który będzie kusił dopóki są pillsy. Będziesz szukał uzasadnienia dlaczego Ci się należy tabletka a w przypadku benzo łatwo powód znaleźć.
  • Odpowiedz