Wpis z mikrobloga

  • 0
@interpenetrate sam się interesuje ale tutaj poleciałem po prostu po rankingu xD
A, że przesiadłem się z 1070 to tak naprawdę każdy wybór byłby upgradem.
Na początku miałem wziąć 4060, ale jakiej bym opinii nie włączył to było tylko "daruj sobie i weź 4070", no i jest ;-)
Łącznie za całość lekko poniżej 9k
  • Odpowiedz
@ProstyKrzywy: I FUCKING LOVE STAR WARS ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
supra107 - @ProstyKrzywy: I FUCKING LOVE STAR WARS ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡...
  • Odpowiedz
  • 0
@hikashi no tak, bo jak na płycie czy grafice będzie inne logo to będzie trwalsze i wcale nie z Chin czy innego Tajwanu xD
Biorę to co mam sprawdzone, z gigabytem nie miałem nigdy problemów.
A case innej firmy nagle będzie trwalszy? A co to ma wytrzymać wybuch granatu czy jeszcze coś gorszego?
Za duże masz mniemanie, że marka=jakość a tak naprawdę to wszystko składane w tej samej fabryce jedynie na końcu
  • Odpowiedz
inne logo


@ProstyKrzywy: nie, nie tylko logo, Gigabyte po chociażby akcji z zasilaczami grubo sobie przegięło PRowo, no nie wiem, ja bym na miejscu innych stracił zaufanie

A case innej firmy nagle będzie trwalszy? A co to ma wytrzymać wybuch granatu czy jeszcze coś gorszego?


Widać, że zapiekło, bo wymyślasz sarkastyczne scenariusze xd Case mojego brata z Silentium wali niskiej jakości plastikiem, a po 1,5 roku przednie złącza zapadły się w
  • Odpowiedz