Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich co pytają co się stało z Sonią Z.
Otóż pamiętacie tablice Ouija, tak właśnie. Sonia byłą opętana, dlatego mimo chorób, fatalnych warunków, guzów i zaniedbań w jej kierunku, nie mogła umrzeć od tak.
Tak, te kabalistyczne mordy, ten morderczy, okuratny, niesprawiedliwy DIOZ musiał #!$%@?ć obrzędy rytualne, satanistyczne by uśmiercić Sonie Z.
Skąd wiem?? Nie wiem, brędzę ??? Czemu tak nagle zniknęła?? Witam w #gra
Oni ją zjedli, oni jedzą zwierzęta, porywają, zbierają haracz od płaczących Juleczek, robią lewe faktury a potem rozbijają się w najlepszych klubach w Polsce, imprezują, ruchają dziwki a zwierzęta idą ku życiu wiecznemu w obrzędach kabalistycznych.
Tak, tak kochani, Sonia została zjedzona, z cybulko asz asz, skwierczała w energii miłości do zwierząt a przede wszystkim ich smaku...
Pokój jej duszny [*]
#famemma #cloutmma #primemma #patostreamy #dioz #kabala #satanizm #kononowicz
Szarodziej - Dla wszystkich co pytają co się stało z Sonią Z.
Otóż pamiętacie tablice...

źródło: 7c5523eb7dd78bc7b437ff4a4125b40163397cb9a0391ac03f89d31d3c29451c

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Szarodziej Szkoda zwierzęcia kiedyś też padłem ofiarą DIOZ wbiegli mi do domu wyważyli drzwi z przysłowiowego buta i zaczęli krzyczeć bardzo głośno, SZUKAJCIE ZWIERZĄT SZUKAJCIE ZWIERZĄT upadłem na ziemie i widziałem tylko kątem oka jak jeden wynosi worek cebuli a drugi pod pachą wychodzi z dwoma moimi kotami, wtedy podszedł do mnie trzeci wolontariusz i powiedział Witam w #gra i uderzył mnie tak mocno że straciłem przytomność z rana budząc się znalazłem
Burgh - @Szarodziej Szkoda zwierzęcia kiedyś też padłem ofiarą DIOZ wbiegli mi do dom...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz