Wpis z mikrobloga

Gdyby nie Unia to Polska by dalej była w epoce kamienia łupanego


@Davidozz: wzrost gospodarczyl byl przed przystapieniem do Uni, wystarczyla sama wspolnota europejska
  • Odpowiedz
@othe2137:
Jeśli chodziło ci o EOG to po #!$%@? lepiej dla Polski byłoby gdyby musiała wprowadzać regulacje żeby móc w nim działać nie mając jednocześnie głosu w decydowaniu o tych regulacjach i rezygnując z miliardów euro które Polska dostała jako #!$%@? beneficjent bycia w EU.

Jesteśmy ponad 150 mld euro do przodu, a w samych pierwszych latach UE robiła w Polsce transformację:
2005 - 4.0 mld euro wpłacając 2.3 mld
2006
  • Odpowiedz
@Davidozz bo Unia ma sens, ale USA, Chiny i Rosja zrobiły swoje i tak skorumpowały polityków, że idziemy na gospodarcze dno bawiąc się w pseudo ratowanie środowiska.
  • Odpowiedz
ehhh te prawackie psioczenie na Unię. Gdyby nie Unia to Polska by dalej była w epoce kamienia łupanego


@Davidozz: Nooo, pamiętam xD 2004 rok, pierwsza praca po maturze (na wakacje, w biurze) zarabiałem na rękę 2100 zł, m2 nowego mieszkania na Tarchominie kosztował wtedy 3000 zł. Były normalne perspektywy. Pokaż mi teraz pracę dla maturzysty za 13 kPLN na rękę, żeby na 2/3 m2 w Waw starczyło. Przed 2004 jechało się
  • Odpowiedz
@VoxClamantisInDeserto: jak się nie podoba, to przecież nikt nie zabrania wyprowadzić się np. na Białoruś, do Rosji czy nie wiem, gdzieś do Afryki. Jest tyle krajów niebędących w UE. A jeśli masz polski paszport, to do większości bez problemu wjedziesz.

No chyba, że to wania czy saszka od putlera, to już tam jesteście.
  • Odpowiedz
Gdyby nie Unia to Polska by dalej była w epoce kamienia łupanego


@Davidozz: Rozliczałem projekty EFS i stwierdzam że to wał na wale wałem popychany. Mój szef prowadził nieistniejące podyplomówki żeby mieć nieisniejących dziekanów żeby wyrabiać papier o wynalażczości na nieistniejące produkty żeby kolega królika dostał 1 miejsce w konkursie z NCBR, , P.O.W.E.R, i RPO Łódzkie na raz. W każdym osobno bedąc podwykonawcą samego siebie. Kontrola z ZUS przychodzila, otwierali
  • Odpowiedz