Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Uwielbiam tych bajkopisarzy #programista15k.

Twierdzą że zarabiają po 30k, a jak ich zapytasz o podróże, to okazuje się, że najdalej byli u ciotki na Śląsku xd

Tak się składa, że pracuje w dobrym it i mogę powiedzieć, że zagraniczne wakacje dwa razy w roku to raczej norma.

Najczęstsze kierunki to Włochy, Portugalia,hiszpania, a dalej to Chiny, Japonia i Ameryka.
Nie liczę kilkudniowych krajowych wypadów, bo weekend w spa to też norma.

Miec tyle hajsu i nie zwiedzać świata, to trzeba byc ograniczonym.
I o czym wy potem chcecie rozmawiać z tymi tinderowkami? Jak taka biedna studentka zwiedziła więcej świata niż wy

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #tinder




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 69
  • Odpowiedz
@WyjmijKija Ma znacznie, im bardziej jesteś uczciwy tym mniej masz.

Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.


Bardziej mi imponuje to że ktoś jest uczciwy mimo że nie musi i nikt z tego powodu nie ucierpi niż to że ktoś odwiedził w życiu 100 krajów.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim może i jestem biedakiem ale pol świata zwiedziłem XD jak później rozmawiam z kimś kto nigdy nigdzie nie był to aż szoda mi tłumaczyć jak funkcjonuje świat xD generalnie to przykre ale tak już jest
  • Odpowiedz
ktoś odwiedził w życiu 100 krajów


@zibizz1: no umówmy się. Kto się spuszcza nad takimi rzeczami jak OP? Chyba ktoś krótkowzroczny, młody i nastawiony na #!$%@? hajsu (chociaż w większości takie typy kupują zamiast wycieczek drogie auta). Mam znajomego, który z OE wyciąga taki hajs, że głowa mała, ale jest #!$%@? dzieciakami i najdalej gdzie by poleciał to może Teneryfa chociaż pewnie nie, bo w #!$%@? daleko, a skończy się na
  • Odpowiedz
@WyjmijKija

>no umówmy się. Kto się spuszcza nad takimi rzeczami jak OP?

Ten kto dużo podróżuje

Mam znajomego, który z OE wyciąga taki hajs, że głowa mała, ale jest #!$%@? dzieciakami i najdalej gdzie by poleciał to może Teneryfa chociaż pewnie nie, bo w #!$%@? daleko, a skończy się na leżeniu na plaży


O to może znajomymi jesteśmy;)

Każdy patrzy u innych na to co dla niego ważne. Jeśli ktoś dba o
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: takie ocenianie działa też w drugą stronę,

jak latasz na wakacje dwa razy w roku i jakieś tam regularne wypadku kilkudniowe po kraju to inni oceniają, że musisz zapierydalać w kołchozie aby Cię było na to stać,
bo zwykle te 30k to się na etacie "do 16:00 i fajrant" nie zarabia
  • Odpowiedz
Tak się składa, że pracuje w dobrym it i mogę powiedzieć, że zagraniczne wakacje dwa razy w roku to raczej norma.


@mirko_anonim: oni nie bo mają dzieci

o czym wy potem chcecie rozmawiać z tymi tinderowkami? Jak taka biedna studentka zwiedziła więcej świata niż wy


O niczym, bo mają dzieci XD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim no np ja mam w dupie juz podrozowanie dalej niz po Polsce. W #!$%@? zamieszania, meczace, nie mowiac juz o tym ze nie lubie cieplych popularnych krajow bo sa wlasnie gorace, pelno tam biedy i mozna zlapac jakies gowno lub zostac okradzionym. Mieszkam w najlepszym miescie do zycia w Polsce i zupelnie mi to wystarczy. Argument z tinderowkami to jakis bejt bo ja nie bedac w tych krajach gdzie one (w
  • Odpowiedz
@Pasterz30:

Mieszkam w najlepszym miescie do zycia w Polsce i zupelnie mi to wystarczy.


Powiedz proszę jakie to miasto, bo ja już nie wiem czy w tym kraju jest jeszcze co robić, czy można się gdzieś przenieść żeby było lepiej?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ja zawsze staram się 2 razy do roku gdzies polecieć w tym raz przynajmniej gdzieś poza europe plus wypady weekendowe

W lutym bylem na Zanzibarze z dwudniowym safari w Tanzanii. Nie chce nawet przypominać sobie ile wydałem.

To tylko pieniądze, wiecznie młody nie będę a wspomnienia i zdjęcia pozostaną na zawsze.

Też kiedyś nie lubiłem tego robić bo wydawanie takiej ilości pieniędzy na coś niematerialnego wydawało mi się idiotyczne ale odkąd
Wygrywzwyboru - @mirko_anonim ja zawsze staram się 2 razy do roku gdzies polecieć w t...

źródło: temp_file4017741690073585973

Pobierz
  • Odpowiedz
Byku, zarabiałem w normalnej pracy 15k +. Byłem za głupi na wyjazdy. Teraz wiem że się da za normalną kasę gdzieś wyjechać, ale kiedyś było to dla mnie nie do pomyślenia. Byłem debilem.
  • Odpowiedz