Wpis z mikrobloga

Już któryś raz widzę na Mirko samotnego, bezrobotnego przegrywa, który nie ma internetu stacjonarnego i komputera. Jak wy żyjecie? Co wy robicie cały dzień? Co wy robicie cały miesiąc skoro nie macie znajomych, pracy i komputera? Ja neetuję 15 lat i od 15 lat nie mam znajomych. Nie zwariowałem tylko dlatego że mam komputer i światłowód. Gdyby nie komp to już dawno skończyłbym w psychiatryku albo umarł z nudów.
#przegryw #przegrywpo30tce
dziobnij2 - Już któryś raz widzę na Mirko samotnego, bezrobotnego przegrywa, który ni...

źródło: 1000001397

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@cotozazycie ja wlasnie tak działam, wynajmuje mieszkanie, nie ogladam tv a nie chciałem podpisywać umowy z kablówka+ internet
Mam 120gb w pakiecie, fold 3, z note 10 udostępniam internet i rzucam dexa na tv. Do yt czy netflixa super się sprawdza. Z gierkami gorzej.
  • Odpowiedz
@loginnawykoppl w normickim świecie pc nie cieszą się uznaniem, liczy się tylko stukanie palcem w smartfona
Serio, normiki wszystko na smartfonie mają: pisanie prac dyplomowych, obróbka zdjęć i video, banki itp xD
  • Odpowiedz
w normickim świecie pc nie cieszą się uznaniem, liczy się tylko stukanie palcem w smartfona

Serio, normiki wszystko na smartfonie mają: pisanie prac dyplomowych, obróbka zdjęć i video, banki itp xD


@sruba_m3:
Raczej nie normickim a ogólnie.
Kiedyś każdy miał PC/laptopa dlatego że to było jedyne urządzenie na którym mogłeś sprawdzić, pocztę, wiadomości i ogólnie przeglądać internet.
Potem pojawiły się smartfony, które wniosły do życia ludzi możliwości robienia podstawowych rzeczy na
  • Odpowiedz
@chado_podobny:

Nie wiem ile płacisz ale w Orange na karte można mieć prawie 500GB /mc za 35zl.

A jeśli zasięgu plusa jest ok to przenies numer do plus elastyczna na karte i
- *136*11*9287# - no limit i 35GB
- *136*11*4800# - 4800GB / rok
- *101*11*06# - wyłączenie powiadomień po rozmowie(aby nie wnerwiało)

Będziesz mieć ponad 400GB/mc za darmo przez 3mc. Potem na kilka dni np do Heyah 01 albo
  • Odpowiedz
@dziobnij2: w sumie jakbym nie miał komputera to bym robił milion innych rzeczy- czytał książki, może wyszedł na rower, poszedł do zoo lub oceanarium, ponaprawiał rzeczy w domu, odkamienił ekspres do kawy, umył lodówkę, pralkę, może bym w garażu posprzątał, wymienił dywan w pokoju, samodzielnie bez zgody spółdzielni założyłbym klimatyzację i sprawdził co się stanie.. kurde, mam milion pomysłów. Muszę się pozbyć komputera ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz