Wpis z mikrobloga

Już któryś raz widzę na Mirko samotnego, bezrobotnego przegrywa, który nie ma internetu stacjonarnego i komputera. Jak wy żyjecie? Co wy robicie cały dzień? Co wy robicie cały miesiąc skoro nie macie znajomych, pracy i komputera? Ja neetuję 15 lat i od 15 lat nie mam znajomych. Nie zwariowałem tylko dlatego że mam komputer i światłowód. Gdyby nie komp to już dawno skończyłbym w psychiatryku albo umarł z nudów.
#przegryw #przegrywpo30tce
dziobnij2 - Już któryś raz widzę na Mirko samotnego, bezrobotnego przegrywa, który ni...

źródło: 1000001397

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@dziobnij2: dla mnie PC jest niczym maszyna podtrzymująca życie xD
mam dwa - jeden do grania, drugi do internetu i filmów, dbam o nie bardziej niż o siebie, nie wiem co bym bez nich zrobił

telefon mnie #!$%@?, nie da się tego małego ekraniku używać dłużej niż parę godzin. może już za stary jestem na to gówno xD
  • Odpowiedz
@dziobnij2 widzisz gosc pracował 7 miesiecy poza Polską i teraz sie dopiero urzadza. Nie każdy jak ty ma wolne 24/7 bo jest nierobem który pasożytuje na łasce podatnika i komisji. Ja cie gosciu znajde, zgłosze do odpowiednich organów żeby zweryfikowali twoją „niepełnosprawnosc” i pójdziesz normalnie do pracy. Obiecuje ci to
  • Odpowiedz
@Sylvio19 Oni dziury w d. nie potrafią znaleźć, a co dopiero jakiegoś mirka, bo inny mirek szeryfuje. Musiałby grozić magikiem, żeby ktoś wziął to na poważnie, zwłaszcza, jak nie ma wyraźnych podstaw. Nigdy nie wiesz, kto jest po drugiej stronie, czy ktoś nie jest inwalidą po wypadku i stuka z patykiem w zębach.

@jackblackcanada: a jak nie siedzieli przed telewizorami, to na ławkach, na klatce, i czasem spuszczali wp***l jak ktoś
  • Odpowiedz
@deton24 to jest akurat zdrowy chłop ktoremu co jakis czas wyrastają niezlosliwe guzy przez wade genetyczną. Usuwa je i jest w 100% zdrowy, ale jakas chora komisja uznała, że absolutnie nie może on podjąć żadnej pracy. Ma siedziec w domu i żyć na koszt podatnika co robi od 15 lat
  • Odpowiedz
Bo to jest wygodne dzisiaj i wiele zrobisz to co kiedyś w laptopie. Nie zagrasz tylko w poważne gry. A dzisiaj dosłownie wszystko przeniosło się do internetu, od komunikatorów, bankowość do edycji zdjęć czy zmiany plików

Dzisiaj telefon ma większą pamięć RAM i ROM niż mój komputer z 2008
  • Odpowiedz
@Sylvio19: zupełnie #!$%@?ąc, np. że to guzy w przewodzie pokarmowym, i np. od stresu mógłby dostawać częstszych zmian, albo z jakiegokolwiek powodu mogłyby w końcu przekształcać się w złośliwe (czysto hipotetycznie), i coś przez to musi ograniczać, to być może istnieje jakieś umocowanie, że sprawa tak wygląda, nie wiem.

Zazwyczaj komisje u nas potrafią i nieuleczalnie chorych i niezdolnych do samodzielnej egzystencji przywrócić nagle do zdrowia, i potem szukają wiatru w
  • Odpowiedz
@deton24: Idąc tym tokiem to nikt nie powinien pracować bo od przewlekłego stresu na raka może zachorować każdy. Wszystko zależy od tego kto zasiada w komisji. Czasami osobe faktycznią chorą wyślą do roboty, a czasami dadzą rente na czas nieokreślony komuś kto spokojnie mógłby pracować
  • Odpowiedz
@Sylvio19: Gdyby to nie było problemem pierwszego świata, nie dałoby się dostać L4 od psychiatry.
Czasem też jakieś czynniki zdrowotne mogą powodować u kogoś znacznie silniejsze reakcje stresowe niż u reszty, bo może ma jeszcze inne dolegliwości, i w rezultacie stan u kogoś zaczyna się wtedy mocniej pogarszać.
Są też zawody podwyższonego ryzyka, np. politycy ponoć bardzo często chorują na choroby wrzodowe.
  • Odpowiedz