Wpis z mikrobloga

Mirki, to chyba koniec - potrzebuję Waszej opinii. Od miesiąca moja różowa mocno się ode mnie dystansowała. Odwoływała spotkania, a jak już się widzieliśmy, to była myślami nieobecna. Zero seksu w tym czasie, nie chciała powiedzieć o co chodzi. Odpowiadała wymijająco, że gorzej się czuje, stresuje w pracy i tego typu kobiece standardowe kłamstwa. Jednocześnie dowiedziałem się od jej dalszego znajomego, że poznała jakiegoś Kenijczyka pracującego w Polsce: jej przyjaciółka singielka wzięła ją na podwójną randkę do baru i właśnie tam go poznała. Dzisiaj miała rano przyjść, nie przyszła, dostałem taką wiadomość i wiem, że to koniec. Przygotowuję się do tej rozmowy. Na pewno mnie zostawi. Chcę zachować chociaż resztki godności, jak powinienem się zachować, jak zareagować, co powiedzieć? O ile mi emocje pozwolą spróbują mądrze to rozegrać. Doradźcie proszę.

#vejt #zwiazki #logikarozowychpaskow #zdrada #blackpill #mgtow
nanotecz - Mirki, to chyba koniec - potrzebuję Waszej opinii. Od miesiąca moja różowa...

źródło: msg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
jak powinienem się zachować, jak zareagować, co powiedzieć?


@nanotecz: Skąd mamy to wiedzieć? Nie jesteśmy Tobą i nie znamy Twojej różowej. Niemniej jednak wygląda mi na to, że to prawdopodobnie końcówka. Bądź sobą i mów co Ci leży na serduchu. Miałem podobną sytuację, ale moja była nikogo nowego nie poznała, miała po prostu pewne blokady w głowie (była po przejściach) przez które zaczęła się dystansować i koniec końców zakończyliśmy naszą znajomość
  • Odpowiedz
@nanotecz: laski mocno reagują na odrzucenie, jest takie powiedzenie że jak chcesz zdobyć laskę nie bój się jej stracić. Jak będziesz ją przekonywał żeby z tobą byla to będzie twoj gwóźdź do trumny ale jak to ty ją odrzucisz to jej się mózg zlaguje więc jej powiedz że to koniec zanim ona to zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nanotecz jeśli wiesz że to koniec to zrób tak:
Powiedz jej od razu (zanim ona zacznie) że chcesz powiedzieć coś ważnego i wtedy powiedz, że koniec między wami. Nie czujesz już tego co kiedyś albo zarzuć jakimiś ogólnikami tak jak to kobiety robią.
Jeśli ona chciała zerwać to się raczej nie obrazi a może nawet ucieszy że sama nie musi tego tematu poruszać. Oby tylko nie zjadła jej zazdrość i nie zaczęła
DEMONzSZAFY - @nanotecz jeśli wiesz że to koniec to zrób tak:
Powiedz jej od razu (za...

źródło: d14

Pobierz
  • Odpowiedz
@nanotecz: Nie pokazuj emocji, że Cię to rusza. Tylko w takich przypadkach po czasie widać jest u kogoś żal. Powiedz to, co masz powiedzieć na spokojnie. Tyle mogę Ci powiedzeć. Trzymaj się!
  • Odpowiedz
@nanotecz: Co byś jej powiedział nie ma żadnego znaczenia xD

Zapewne nie powie ci prawdy tylko jakieś duperele (potrzebuję przestrzeni xD albo że zły byłeś bo coś głupiego). Nie dyskutuj z tym bo nie ma żadnego sensu, ona już sobie wszystko w głowie dobrze ułożyła. Możesz rozegrać to w następujące strony:
1) słuchaj cierpliwie a jak już para w gębie się jej skończy to powiedz, "A ja nie mam do ciebie
  • Odpowiedz
A ja nie mam do ciebie żadnych uwag, jesteś fajna dziewczyna i dzięki za wspólnie spędzonyn czas"


@m_ney: tak jeszcze ją chwalić kiedy odstawia jakiś cyrk xDDDDD
  • Odpowiedz
@Tony47: nie rozumiesz

ona jest gotowa na wojnę (i to bardzo dobrze, bo od kiedy zdecydowała się na innego fagasa to sobie w głowie ułożyła milion argumentów) - i jakbyś zaczął ją przekonywać to ona znowu będzie miała milion przypadków gdzie jej nie szanowałeś blabla xD

A tak czekasz jak jej skończy się para w gębie i zamykasz temat jednym strzałem. A strzał jest krótki i dosadny. Bo momentalnie pokazujesz klasę,
  • Odpowiedz
@Tony47: można i tak

natomiast mój strzał uważam za bardziej jakościowy (bo pokazujesz klase w uj xD)

tak samo pokazujesz że możesz bez niej żyć ale jednocześnie to że stać cię na rozstanie na wyższym poziomie niż ona ( bo ona właśnie wypluła w twoją stronę stek bluzgów)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.