Wpis z mikrobloga

via Android
  • 3
@List0pad Podczas tego biegu zjadłem mało, tylko dwa żele energetyczne - bodajże na 22 i 32 kilometrze. Mało bo nie jest to dla mnie trudny bieg w takim tempie i nie potrzebuję dużo jedzenia. Jak wróciłem z tego biegu to nie byłem nawet głodny.

Jak lecę mocniejszy maraton no to wtedy wsuwam 6-7 żeli energetycznych sis - jeden co około 6km.
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@PurpleHaze Raczej szybkościowo w tym roku jeszcze. W maju półmaraton w Gdyni z celem złamania 1:20
W czerwcu z @enteropeptydaza lecimy Ultra way w Gdyni na 50+km. Tego biegu jestem mega ciekaw, będziemy mieć zapoznanie z biegami ultra i przewyższeniami ( ͡º ͜ʖ͡º)
No i ostatni cel to maraton w Poznaniu z celem zrobienia conajmniej 2:50.
A tak to będę sobie hasał radośnie jak do tej pory
  • Odpowiedz
@scorp02 chlop pobiegal chwile po bulki i juz jest w elicie a przegryw moglby biegac 100 lat a i tak dostanie zadyszki po kilometrze, tak prawda
  • Odpowiedz
@scorp02: Petarda tempo, gratulacje. A teraz pytanie: mam Garmina od niedawna, wpisałem w kalendarz swoje starty, głównie półmaratony i Pan Garmin sugeruje do tych zawodów treningi, ale wg mnie za wolne i za lekkie jak dla mnie. Warto słuchać tych podpowiedzi, czy biegać po swojemu, czyli mocniej?
  • Odpowiedz
  • 1
@bvrza: Dzięki :) Co do sugestii garmina to ja osobiście z nich nie korzystam, więc się za bardzo na ich temat nie mogę wypowiedzieć. Jak dla mnie to na mój poziom wytrenowania te propozycje są za słabe. Jeśli chcesz biegać po swojemu to polecam tę stronkę. Wyciśnij najszybszą piątkę na przykład jaką możesz i wprowadź wynik z niej na tę stronę. Wyskoczą Ci dane na temat twojego szacowanego pułapu tlenowego i
  • Odpowiedz
  • 3
@Eustachy_goli_pachy: Ja je kupuję na allegro. Za 10 sztuk coś koło 90 zł wychodzi :) Te sisy kupuję na zawody raczej (maratony), zostało mi kilka z maratonu w Krakowie i je teraz wykorzystuję. Na bieganie na co dzień kupuję w biedrze żele go active. Też są mega na biegi, a są odrobinę tańsze (chyba coś koło 6 zł za sztukę).

https://allegro.pl/oferta/10x-sis-zel-energetyczny-beta-fuel-60ml-pomarancza-energy-gel-weglowodany-11899836358
scorp02 - @Eustachygolipachy: Ja je kupuję na allegro. Za 10 sztuk coś koło 90 zł wyc...

źródło: Screenshot_2

Pobierz
  • Odpowiedz