Wpis z mikrobloga

Życzę żeby blablacar zdechł a parszywe i lakome nienapchane ryje właścicieli tego portalu żarły gvno do końca życia. . 1/5 ceny przejazdu za co? XD pytam za co?

Ja jako kierowca mam #!$%@?, bo i tak zawsze ustawiam możliwa najwyższa kwotę przejazdu i mam w dupie czy ktoś pojedzie czy nie, bo i tak 200zl za trasę 1k km to śmiech na sali i za sugerowane 100zl nawet nie chciałoby mi się dawac ogłoszenia i się szarpać z ludźmi, stresować itp, a też pasażererowie mają oczekiwania z dupy np zabierz mnie z centrum warszawki i odwieź dvpe pod same drzwi w centrum Wrocka i to najlepiej za 30zl xD strach powiedzieć 20zl więcej mimo że na sam odbiór i odwoz tracę godzinę na trasie bo taki ananasek ci negatywa wystawi xD

Idea portalu była fajna, jednak teraz pazerność wzięła górę i w dupie mają ludzi. Ja mam #!$%@? bo mam czym jeździć, najgorzej mają ludzie którzy często korzystali z bbcar a teraz przejazdów przez ten cennik jest coraz mniej co prowadzi do problemów z transportem



#blablacar #przejazdy #samochody #travel #podroze
progresywneprzeladowanie - Życzę żeby blablacar zdechł a parszywe i lakome nienapchan...

źródło: temp_file8558838612423247509

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@progresywneprzeladowanie: faktycznie nie kumam, piszesz że jesteś kierowcą więc to przecież nie ty pokrywasz te opłaty które tak cie denerwują - tylko pasażerowie. Piszesz też o jakiś "oczekiwaniach pasażerów" względem ciebie, a przecież wystarczy wszystko dogadać przed zaakceptowaniem rezerwacji i wtedy masz jasną sytuację. Idea blablacar jest świetna, od zawsze mierzą się z problemem z jej zcashowania no i wymyślili taki sposób jak teraz. Myślę że jest to mimo wszystko lepsza
  • Odpowiedz
@Aleksander_Wayne: nie no fajnie jest. Chce dostać więcej niż max cenę i wziąć jedną osobę. Przewóz typu gtv bierze od osoby 900zł ja chcę 300. Za to że muszę zjechać trochę z trasy. I tak jadę co tydzień a bla bla daje mi maxa na trasie 200zł od osoby. Może i nie zarabiam za to więcej mi dochodzi obowiązków bo i nie stanę sobie po trasie na drzemkę tylko muszę jechać.
  • Odpowiedz
@panzerschokolade @progresywneprzeladowanie: to może powiem jak ja to robie: wrzucasz oferte przejazdu z maxymalną ceną na jaką pozwala blabla (widełki), następnie zaznaczasz że nie chcesz tej opcji automatycznego potwierdzenia rezerwacji tylko że ty sam każdą potwierdzisz. Wtedy w momencie jak ktoś wyśle do ciebie zapytanie o rezerwacje odpisujesz mu "cześć, tak mam wolne miejsce, cena za przejazd jest 500zł za osobe, jeśli Ci to pasuje to daj mi znać
  • Odpowiedz