Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jakiś przegryw próbował ElonMuskMAXXING? Inaczej mówiąc.. skoro wyglądu nie można zmienić to olać to, trzeba skupić się na ciężkiej pracy żeby do czegoś dojść. Jak by to mogło wyglądać? Np:
- zasada 80/20, gdzie 80% czasu to ciężka praca, 20% odpoczynek, czas na głupoty
- interesuje cie np. programowanie (lub inna branża) to robić z tego szkolenia, uczysz się, rozwijasz skille, czytasz książki na ten temat
- rezygnacja z rozpraszaczy w ciągu dnia, alkoholu, papierosów, nałogów, innych destrukcyjnych rzeczy
- robienie pożytecznych rzeczy, te które cie rozwijają, ćwiczyć mózg

#wychodzimyzprzegrywu #przegryw #rozwojosobisty #elonmusk



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jakiś przegryw próbował ElonMuskMAXXING? ...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ElonMuskMaxxing? Masz na myśli zdobycie starego z kopalnią klejnotów w Afryce, który da ci hajs?

A tak poza tym, to załamiesz się i rozsypiesz jak domek z kart ciężko pracując, a nie widząc efektów. Rezygnacja z używek tylko sprawi, że się wyhuśtasz szybciej.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ale cope xD Niezłym trzeba być naiwniakiem żeby uwierzyć że ciężką pracą do czegoś dojdziesz. Owszem, jak masz dobry zawód i dużo pracujesz to zarobisz te 8-10k czy więcej [choć tyle to już bardzo duże osiągnięcie, jak w kołchozie zarabiam ledwo pół z tej sumy a harówka taka że nie mam czasami na nic siły po pracy], ale w Polsce zarabiając 10k to dopiero masz możliwość mieszkania samemu żyjąc na
  • Odpowiedz
Czyli taki speedrun życia - dorabiasz się majątku w wieku 29 lat a rok później umierasz.


@SmutnyKot: To najśmieszniejsze co dzisiaj przeczytałem.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja praktykowałem i dalej praktykuję, ale chyba #!$%@?łem coś z tym 80/20, bo myślałem, że 80% czasu na odpoczynek a 20% #!$%@? ( )
  • Odpowiedz
Masz na myśli zdobycie starego z kopalnią klejnotów w Afryce, który da ci hajs?


Tak tylko informacyjnie: jeśli to czytasz i dostałeś kiedyś od rodziców ich używany samochód, albo wkład własny do kredytu, albo rodzice opłacali Ci czesne na studiach, to dostałeś od nich więcej pieniędzy niż dostał Elon Musk od swojego ojca. Jeśli nie byłeś bity w szkole (w tym ze skutkiem hospitalizacji) i/lub nie miałeś epizodów przemocy w domu, to
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim przecież Musk miał operację plastyczną nosa, przeszczep włosów i schudł kilkadziesiąt kg na Ozempicu. Całkiem sporo jak na niezwracanie uwagi na wygląd.
  • Odpowiedz