Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia

Chciałbym kupić sobie jakąś mała maszynę do cardio do mieszkania (kawalerka, na parterze, więc mało przestrzeni na to)...

Dlaczego? Nie chce mi się robić cardio na siłowni xd Mam 4 treningi siłowe w tygodniu, a chciałbym dorzucić trochę cardio bez ruszania się z domu, oglądając serial czy coś...

Możecie coś polecić?
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
@wiesiu2: 1. Niby tak, ale bieganie sprawia mi cholerny ból, którego nie mogę zwalczyć xd
2. Jak idę do biura, to do domu wracam o 21... Nie chce mi się znowu ubierać i o 23 isć biegać, chce sobie odpalić film/gierke, 30-60 minut się poruszać i nara.
  • Odpowiedz
  • 2
@sliti666 Możesz na siłce obejrzeć serial, ja tak robię. Szkoda ci 30min czasu na siłowni po treningu by zrobić cardio, więc chcesz wracać do domu i go robić? Wszyscy wiemy, że skończy się to stojakiem na stare ciuchy. Normalnie, bez wydawania kasy wsiądź na rowerek albo pochodź na bieżni pod górkę. To jest schemat jak z robieniem brzucha, na siłowni nie chce wiec w domu zrobię. Ta... ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 0
@knurku: Na siłkę mam 30 minut drogi, łatwiej mi jest przy porannej kawie odpalić lapka i przez 30 minut dreptać w gaciach, niż poświęcać godzinę życia na jazdę w dwie strony xs
  • Odpowiedz
@knurku: Mylisz dwa zjawiska, stojak na ciuchy to się pojawia gdy ktoś myśli że kupno sprzętu zmieni jego nawyki, a po tygodniu wróci do starych przyzwyczajeń. Co innego jak ktoś świadomie się zdecyduje na jakąś opcje bo jest wygodniejszym rozwiązaniem
  • Odpowiedz
@sliti666: kup sobie rowerek, jaki masz problem? Ja aktualnie jestem w głębokiej redukcji, prowadzę firmę, mam swoich podopiecznych i żeby zaoszczędzić trochę czasu kręcę kardio w domu. Powodem jest to, że wychodzę z domu przed 6 rano i często gęsto wracam koło 22 a weź tu jeszcze zrób siłowy i kardio. Pierwsze zawody za mną i jutro kolejne tygodnie utrzymania formy przede mną
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: @sliti666 dla mnie cardio i skupienie się na serialu to jakaś abstrakcja, chyba w cardio chodzi o to żeby się trochę zmęczyć, żebym mógł oglądać coś i ogarniać co oglądam to musiałbym ledwo co truchtać, a coś takiego to jest spacer dookoła bloku bez spocenia się xD
  • Odpowiedz
  • 0
@yahoomlody: No i widzisz, bo ty robisz cardio, żeby się zmęczyć, a ja, żeby zwiększyć pule dostępnych kcal i się rozruszać, czy tak #!$%@? trudno zrozumieć, że człowiek po #!$%@? 12h poza domem, nie ma ochoty wychodzić na dwór i #!$%@?ć półmaratonów czy czegoś innego...

Chce sobie po prostu podreptać w tempie 5-6 km/h czy cokolwiek innego w zaciszu domu...
  • Odpowiedz