Wpis z mikrobloga

Panowie..
Dziewczyna spytała sie mnie, czy może iść na wesele z jakimś kolegą koleżanki(nie znam chłopa)
Wystawiła go partnerka, nie ma z kim iść(ale co mnie to akurat obchodzi)
Dodam ze moja luba jest bardzo podekscytowana tym faktem..
Co zrobic w takiej sytuacji? Raczej średnio mi sie to uśmiecha..
A czy wy pozwalacie waszym kobieta na takie wyjscia?
#zwiazki
  • 176
  • Odpowiedz
Panowie..

Dziewczyna spytała sie mnie, czy może iść na wesele z jakimś kolegą koleżanki(nie znam chłopa)

Wystawiła go partnerka, nie ma z kim iść(ale co mnie to akurat obchodzi)

Dodam ze moja luba jest bardzo podekscytowana tym faktem..

Co zrobic w takiej sytuacji? Raczej średnio mi sie to uśmiecha..

A czy wy pozwalacie waszym kobieta na takie wyjscia?


@PanL: o #!$%@?
mnie jakieś losowe julki zapraszają na wesela w pierwsze 5
  • Odpowiedz
kiedyś miałem taką sytuację z jedną i powiedziałem jej, że możesz iść ale się rozstajemy. Poszła spłakana do matki powiedziała jej, że tak jej powiedziałem xD matka jej powiedziała, że mam rację. Wróciła spłakana i przepraszała xD jak będziecie latać za babami, to was będą wykorzystywać


@The_Rainman: +1
  • Odpowiedz
@r5678: Ja tam wierzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam byłem świadkiem sytuacji (pośrednio), kiedy mój koleżka poznał dziewczynę. Po 3-4 miesiącach razem, ona mu oznajmiła, że za miesiąc jest wesele jej kuzynki, ale ona już dawno temu była umówiona z kolegą, że pójdą razem i idą - bo "głupio tak odmawiać jak już byli umówieni". No i ten mój kolega się #!$%@?ł srogo, ale koniec końców ona
  • Odpowiedz
@PanL Dramatem jest, ze mezczyzni w dzisiejszych czasach zadaja w ogole takie pytania xD Wezcie kurla jaja wyhodujcie
  • Odpowiedz
@Mysteri0nke ją jestem w podobnej sytuacji jako różowa xD mój niebieski chodzi z koleżanką na wesela i imprezy, bo ona nikogo nie ma xDDDD niby ją poznałam (nie jakoś blisko, ale wiem, która to) i mocno mnie to razi ale jego wytłumaczenie to "bo robią tak od lat, bo się dobrze bawią i nigdy nic między nimi nie było" dla mnie to takie #!$%@?, że szok po prostu ale on zna ją
  • Odpowiedz