Wpis z mikrobloga

Panowie..
Dziewczyna spytała sie mnie, czy może iść na wesele z jakimś kolegą koleżanki(nie znam chłopa)
Wystawiła go partnerka, nie ma z kim iść(ale co mnie to akurat obchodzi)
Dodam ze moja luba jest bardzo podekscytowana tym faktem..
Co zrobic w takiej sytuacji? Raczej średnio mi sie to uśmiecha..
A czy wy pozwalacie waszym kobieta na takie wyjscia?
#zwiazki
  • 176
  • Odpowiedz
jakbyś znał to byś był przewrażliwiony gdybyś nie chciał puścić


@moniuszki: Co to za różnica czy zna typa czy nie? Po co w ogóle dziewczyna która jest w stałym związku rozważa pójście na imprezę z innym facetem? Nawet jeśli nie dojdzie do zdrady fizycznej (chociaż pewnie dojdzie) to i tak pójście na imprezę jako partnerka innego faceta będąc w związku jest zdradą emocjonalną. Jakby miała do siebie i faceta szacunek to
  • Odpowiedz
@PanL xd mi kiedyś na paczatku przy okresie przejściowym tzn etap z kolegi na chłopaka dziewczyna się spytała czy może jechać z kolegą z pracy na wypad po za miasto nad morze, od czekałem dwa dni i powiedziałem że jadę z koleżanką na siatkówkę plażowa czy coś w ten deseń albo basen już nie pamiętam i od razu zmiana zdania że ona jednak rezygnuje i żebym ja też nie jechał xdd
  • Odpowiedz
A czy wy pozwalacie waszym kobieta na takie wyjscia?


@PanL: a jak możesz nie pozwolić? dorosła osoba robi co chce, chce iść to idzie
ty możesz co najwyżej określić jaka będzie twoja reakcja jeżeli pójdzie
  • Odpowiedz
@PanL: jprdl typowy wykop xD to NIC NIE ZNACZY. Ja dwa lata temu pracowałem na gastro z taką 19 latką, miała chłopaka też rok i coś jej wspomniałem, że mam zapro na wesele, to się mnie pytała CZY MAM Z KIM IŚĆ BO ONA BY ZE MNĄ POSZŁA BARDZO CHĘTNIE wręcz sie sama wpraszała i potem pytała jak było a ja spierdon tylko na ślub szedłem, bo nienawidzę wesel. I co?
  • Odpowiedz
@PanL: Ciężka sytuacja. Bo ogólnie to powinna chcieć z tobą iść jak już. może nawet poczuć się, że takie coś byłoby nie w porządku wobec ciebie, więc tego nie zrobi. I ogólnie takie pytanie w ogóle nie powinno paść. mogło być też gorzej, bo mogła ci oznajmić taki fakt, że sobie idzie. Z drugiej strony, próbując się utożsamić w pozycji takiej dziewczyny, (zakładając że to wszystko to prawda) no to ma
  • Odpowiedz
@PanL: W ubiegłym roku moja znajoma miała wesele koleżanki, jakieś 200km od miejsca gdzie mieszkaliśmy. Miała wtedy chłopaka, ale on nie chciał iść na to wesele.
Więc zapytała mnie, czy ja z nią pójdę (za zgodą tego chłopaka oczywiście, on nie chciał iść więc zgodził się, że pójdzie ze znajomym czyli ze mną). Srednio mi się uśmiechało jechać z koleżanką tak o 200km na wesele, spać tam gdzieś u jej znajomych
  • Odpowiedz