Wpis z mikrobloga

Panowie..
Dziewczyna spytała sie mnie, czy może iść na wesele z jakimś kolegą koleżanki(nie znam chłopa)
Wystawiła go partnerka, nie ma z kim iść(ale co mnie to akurat obchodzi)
Dodam ze moja luba jest bardzo podekscytowana tym faktem..
Co zrobic w takiej sytuacji? Raczej średnio mi sie to uśmiecha..
A czy wy pozwalacie waszym kobieta na takie wyjscia?
#zwiazki
  • 176
  • Odpowiedz
@PanL Kiedyś moja dziewczyna założyła dla beki tindera, zaczęła pisać dla jaj z kolesiami i się z jednym dla jaj umówiła, boże jak kisnęliśmy z frajera. Nawet debilowi nudesy wysłała, buziaczki, komplementy i takie tam. Zaprosił ją na kolację, potem dla beki się całowali i poszła do jego mieszkania.
Dla jaj się ruchali, potem dla beki mnie rzuciła i są dla śmiechu parą xD
Typ myśli że to tak na serio, bk
  • Odpowiedz
@PanL: dwie anegdotki z mojego zycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. moja byla poszla ze znajomym na wesele, niedlugo pozniej zerwalismy i zaczela sie spotykac z nim ( ͡º ͜ʖ͡º)
2. zaprosilem kiedys dziewczyne kumpla na wesele jako partnerke, nic niedobrego sie nie wydarzylo bo i jego i ja znam dluuzszy czas, jestesmy jedna paczka znajomych ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
@PanL: kto zaprasza na wesele zajętą kobietę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z noclegiem wesele prawda? Pewnie wypije za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zagraj samca alfa i zrób awantu z r qogol miała czelność się zastanawiać nad tym, albo polegniesz
  • Odpowiedz
@PanL: Ja kiedyś się zgodziłem, bo znajomy nie miał z kim iść na wesele i zapytał, czy może iść z moją byłą. Zwykły chłop z nadwagą i bez zęba. Nie widziałem zagrożenia, a nie przewidziałem, że ona go oleje na tym weselu i pozna tam innego typa xDDD
Doprawiła mi rogi, a chłop z którym pierwotnie poszła i tak siedział sam xDDDD
  • Odpowiedz
@PanL traktuj to jako test zaufania. Wykopki o mentalności niewolniczej srają przed scenariuszem zdrady. A co ci po kobiecie, która gdy będzie miała okazję to zrobi to, a powstrzymuje ją jedynie Twoja złota klatka? Będziesz rozpaczał i beczał na wykopie, że osoba która cię tak naprawdę nie kochała i zdradziła zrujnowała życie? Przestań tak żyć bo nigdy nie zaznasz spokoju.
  • Odpowiedz
@PanL: uszanuj że zapytała, opieprz że nie rozwiązała tego sama. Powinna z góry powiedzieć że dziękuję ale nie idę bo cokolwiek się nie wydarzy to i tak w naszej kulturze będzie to krzywo postrzegane. Może jesteście młodzi, może nie znacie życia, może się docieracie..nie nokautuj jej na wejściu. Rozmawiaj
  • Odpowiedz