Wpis z mikrobloga

Też odnosicie takie wrażenie że w opinii publicznej mówi się tak głośno o zarobkach w IT ze względu na ich jawność względem innych zawodów? Przecież nie trzeba nawet szukać prawników czy lekarzy. Myślę, że taki fizjoterapeuta, tynkarz czy elektryk spokojnie wyciągnie po 100 pln/h w górę. Wymiana zwykłej skrzynki z bezpiecznikami to koszt rzędu 400 zł za 2h roboty, ale jakoś nikt nigdy nie mówi „ooo ty jesteś elektrykiem to musisz zarabiać kupę kasy”. Prawda jest jednak taka że często takie zawody potrafią zarobić więcej niż IT z tą różnicą, że zarobki elektryka nie wyskakują w proponowanych postach na facebooku xD
#programista15k #praca #zarobki i troche #heheszki
samsepiol - Też odnosicie takie wrażenie że w opinii publicznej mówi się tak głośno o...

źródło: IMG_2716

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@Janusz_Wielki_Koronny: VPN firmowym pozwala mi się łączyć tylko i wyłącznie z mojego własnego mieszkania! Nie wiem jak to działa, nie znam się na sieciach, w pierwszym dniu pracy podawałem różne parametry routera.

Moi rodzice mieszkają 20km ode mnie kilka razy próbowałem od nich pracować i dostałem błąd że z wybranej lokalizacji nie mogę się połączyć z VPN firmowym i musiałem wrócić do własnego mieszkania

W dobrej firmie się takie zabezpieczenia że
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AnonimoweLwiatko: jeden pierdzieli bzdury to idziesz do drugiego. W wielu przypadkach to jakiś efekt będzie nawet po jednej wizycie.
Są tańsi, lepsi, a nie mają reklamy na mieście i znajomych.
  • Odpowiedz
Nie wiem jak to działa, nie znam się na sieciach


@nad__czlowiek: A wcześniej próbowałeś tu wszystkich pouczać. (σ ͜ʖσ)

W dobrej firmie się takie zabezpieczenia że do firmowego VPN możesz się łączyć albo od siebie z mieszkania albo z biura!


@nad__czlowiek: Kolejny błąd. Skąd założenie, że Twoja firma jest tą dobrą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@samsepiol: ale nie rozumiesz że programista ma podane jakieś ściśle widełki i koniec ?
Lekarz nie ma stałej płacy to ma jakąś tam podstawę ale on może pracować prywatnie , państwowo , dobierać sobie godziny dyżury , pracować w po kilku miejscach , jeden lekarz może pracować za 10 k inny za 100 k miesięcznie
  • Odpowiedz
@samsepiol: od jakichś dwóch tygodni zauważam, że właśnie sporo ludzi trąbi o zarobkach elektryków, wiadome, że "na prywacie" w bogatych dzielnicach elektryk czy nawet hydraulik jest w stanie wyciągać od ludzi takie pieniądze, już jakieś 5 lat temu słyszałem, że znajoma chwaliła się, że zapłaciła za wymianę kranu (bez ceny kranu) 500 zł, żeby było śmieszniej takim hydraulikiem od kranów i innych pierdółek może być 70% osób, ale komu się chce?
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone: #!$%@? jakiś bootcampowicz się trafił wiesz że adresy IP masz dwa a nie jeden? Jeden się zmienia a drugi nie, poza tym masz też adres MAC urządzenia i nowoczesny VPN wiedzA skąd się łączysz


@nad__czlowiek: ty nie masz pojęcia o czym piszesz xD
  • Odpowiedz
@Qullion: chodzę do fizjoterapeuty bioracego 330 zł za 20 minut. Wszystko zależy o jakim specjaliście mowa i jakie ma doświadczenie
  • Odpowiedz