Wpis z mikrobloga

@PrawaRenka: Jak sie nie skupiasz na emocjach postaci w serialach, to bedzie ci sie ciezko wkrecic. Frieren ma w sobie duzo subtelnosci, ale trzeba poswiecic tej serii troche wiecej uwagi. Mysle, ze duzo osob zupelnie tego nie rozumie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@PrawaRenka IMO, jedno z lepszych anime jakich oglądałem, a dużo nie oglądałem. Ja bardzo lubię motyw podróży w popkulturze i dlatego ta chińska bajka ma dodatkowy plusik.
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek: Kurde, to zabrzmi slabo, ale taka prawda... Wiekszosc anime ma przesadzona mimike, zeby autysci wiedzieli co sie dzieje. Frieren traktuje widza z szacunkiem. Mozna sie domyslic po zachowaniu danej postaci jaki ma stosunek do reszty bohaterow, ale nie jest to wszystko powiedzane wprost - trzeba obserwowac co sie dzieje i jak zbudowana jest relacja. Cos podobnego widzialem chyba tylko w Evangelionie. Wiekszosc anime po prostu bierze archetypy postaci i wykorzystuje
  • Odpowiedz
@akaisterne: Nie zgodzę się całkowicie z tym co napisałem. Do Twojego opisu pasowałby taki monster, frieren jest po prostu #!$%@? nudne. A co do bomby bodźcowej dla debili jak najbardziej się zgadza,, takie anime dobrze się sprzedaje. Barwne shoneny, głośny bohater i mamy hit
  • Odpowiedz