Wpis z mikrobloga

@Plp_ podaj coś na iOS, tv Toshiby, konsoli jakiejkolwiek i powiedz że kombinowanie jest warte zaoszczędzenia niecałego piwa miesięcznie u dalej nie masz wielu funkcji z premium
  • Odpowiedz
@Megasuper: xd kolejny typ mysli, ze ludzie wrzucaja filmiki za darmoszke, a nie za wyswietlenia i dla kasy
klasyfikujesz sie okolo 90 punktow iq bo takiej prostej rzeczy nie ogarniasz xD
  • Odpowiedz
@Megasuper: nie wyobrażam sobie ogladanian YT bez premium ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam swoje prywatne konto, gdzie mam wykupioną tanią subskrypcję zza granicy i często korzystam słuchając podcastów, muzyki (jako alternatywa dla Spoti), czy wywiadów lub transmisji live. Za to ilość reklam na drugim koncie, które mam podpięte pod konsolę, głównie dla gości zwala mnie z nóg za każdym razem. A wszelakie wynalazki i inne appki już
  • Odpowiedz
dla wykopków 200zl na godzinę to nie pieniądz, ale dla 3zlotych wola szukać obejść ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@hpiotrekh: nie wiem jak inni, ale ja to robię dla zasady. YT to obecnie korpo #!$%@?ące cenzurą na lewo i prawo więc moich pieniędzy nie zobaczą. Jak już to wolę bezpośrednio kupić coś od
  • Odpowiedz
dalej nie masz wielu funkcji z premium


@hpiotrekh: jakich funkcji na przykład? Akurat to vanced ma funkcję automatycznego pomijania wstępów, wstawek sponsorowanych, powtórzeń, podsumowań, przerywników, autoreklam, fragmentów ciszy na początku każdej piosenki, wstępów teledysków i ma na pasku oznaczone piosenkowe "high lighty". Jeśli YouTube premium też zaoferowałby mi coś takiego to przesiadam się z miejsca. Już nawet pominę włączenie ukrytych łapek, wyłączanie promowania shortów i całej masy interfejsowego badziewia. Z tym
  • Odpowiedz
@Plp_ funkcji uzywania na każdym urządzeniu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Nie wiem czy vanced ma inteligentne pobieranie żeby oglądać offline i czy zastępuje yt music, ale mając kilka urządzeń nie ma prostszego sposobu niż premium.
Chyba z wiekiem wygoda droższa od pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
udzie wrzucaja filmiki za darmoszke, a nie za wyswietlenia i dla kasy


@yuio: Większość youtuberów wrzuca własne reklamy tzn sponsorów.. tego premium nie zablokuje, nie wspominając o petronite itp.
Poza tym tak, kiedyś na youtube ludzie wrzucali filmy bo chcieli coś przekazać, robili to za darmo, dopiero odkąd google kupił youtuba zrobił z tego maszynkę do robienia kasy i jakoś treści znacząco spadła.
  • Odpowiedz