Wpis z mikrobloga

Tyle że YT to praktycznie nieskończony content a na netflixie 90% to gówno


@onepnch: jeśli 90% neflixa to gówno to nie wiem, co powiedzieć o youtube, gdzie większość filmików już zaczyna się od krzywej mordy na pół miniaturki xD
  • Odpowiedz
Tyle że YT to praktycznie nieskończony content a na netflixie 90% to gówno


@onepnch: Jezeli na netflixie 90% to gowno, to na youtube masz tego gowna jakies 99% xD
  • Odpowiedz
@niebadzogrem: To w końcu za friko, czy nie za friko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ZygmnuntIgthorn: jak ktoś już ma TV z andorid TV albo chromecasta to za friko :P
Albo opcja by podlaczac komputer przez hdmi / share ekranu po wifi do TV i tam przegladarka z adblockiem :P Po prostu smart tube next bezpośrednio na tv wygodny jest: F
  • Odpowiedz
Nie no YouTube premium to prawdziwy hit. Google każe sobie płacić 26 zł za oglądanie filmików innych użytkowników xD parę złoty drożej masz netflixa gdzie platforma musi kupować licencję i prawa i sama produkuje filmy.


@Megasuper: Netflix to w większości gówno.
Niejednokrotnie twórcy na YT tworzą ciekawsze treści.
  • Odpowiedz
@Megasuper: Płacenie za Netflixa to uber frajestwo, większość to filmy i seriale klasy Z skupywane od wytwórni za grosze. To tak jak przed laty kupowanie filmów DVD z kosza promocyjnego w Tesco za 5zł płyta. Nie bez powodu nie podają ocen tych swoich ekskrementów bo jak włączyłem wtyczkę "Trim: IMDB" to cała strona "perełek" 3/4/5 na 10.
  • Odpowiedz
@DynPydro fajnie, ja korzystam z uyou enchanced, ale 99% ludzi nie zna takich rowiazan. 99% ludzi korzysta z apki a nie z przegladarki. tylko do tego pije, wyluzuj sie :-) nie kazdy jest takim boomerem i interesuje sie technologia jak ja czy ty.
  • Odpowiedz
Nie no YouTube premium to prawdziwy hit. Google każe sobie płacić 26 zł za oglądanie filmików innych użytkowników xD


@Megasuper: gdzie google im płaci za te filmiki
  • Odpowiedz