Wpis z mikrobloga

W zeszły piątek skończyłem rzecz w #pracbaza która była zaplanowana na jeszcze tydzień (czyli wliczając majówkę, to task skończyłby się grubo w przyszłym tygodniu). Dziś na daily dumnie się pochwaliłem... i co? I nic. Nikt mnie nie pochwalił przy wszystkich, nikt nie powiedział jaki jestem dobry itp. Mało tego, dostałem kolejnego taska. Nie warto było #!$%@?. #korposwiat #programista15k #zalesie
  • 11
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: wiem ze bait ale jakby jakis mlody gniewny to czytał to pamiętajcie, że proaktywny pracownik jest nie tylko problemem dla kolegów ale również często... managementu. Bo taki młodziak szybko się nudzi, trzeba go zabawiać nowymi taskami a po #!$%@?? Każdy chce odbębnić swoje 8h i iść do domu a nie myśleć na okrągło, co tu dać młodemu do roboty. Zasadniczo to trzeba wyczuć projekt, team na ile można sobie pozwolić
  • Odpowiedz
Aż mi się przypomniały opowieści kumpli co jeździli na szparagi go niemca. Zawsze znalazł się ktoś kto robił ponad normę, uja za to miał ale za to wszyscy mieli podniesioną... normę.


@Login_login: Nie uwierzę xD Przecież taka robota sezonowa jest zazwyczaj wyceniana na akord?

Pomijam standardową robotę na produkcji o której już kiedyś na wykopie czytałem - bo jak ktoś ma godzinówkę, to #!$%@? ponad normę to jest wielkie XD
  • Odpowiedz