Wpis z mikrobloga

Witam was usmiechnieci polacy i jak tam wasza usmiechnieta koalicja ktora tak bardzo chciala zmieniac polske ? Co sie dzieje ze teraz co drugi ucieka do parlamentu europejskiego a zostaje tylko kapitan ktory i tak opusci statek predzej czy pozniej 😂😂 #polityka #wybory #tusk
  • 17
  • Odpowiedz
@Dobuch: poziom władzy PiSu był tak masakrycznie niski, że koalicja by się musiała niesamowicie postarać żeby być gorszym.
Do tego zamknięcie szczujni TVPiS zostało zrobione zawodowo, szybko, sprawnie i bezlitośnie, dokładnie tak, jak wyborcy chcieli.
  • Odpowiedz
koalicja by się musiała niesamowicie postarać żeby być gorszym


@xdTM: nie podważam prawdziwości tego twierdzenia, ale to trochę jak z gwałtem i gwałtem zbiorowym. Niby łatwo wskazać który jest gorszy, ale jednego i drugiego wolałbym uniknąć.
  • Odpowiedz
@Dobuch: wiesz, że jak nie mówisz do widzów tv republika to nie ma tak łatwo?
powiedz ilu ministrów rzadu pis w wyborach po odwołaniu Oborowej Szmaty poszło zarabiać w "zasranych ojro"?
bo żeby coś tam działać to trzeba chociaż się porozumieć, co nie Dzbanie?
  • Odpowiedz
  • 0
@Idaho59 @xdTM @wuzeta @wstanczyk @Idaho59 ale gebelsiki moje usmiechniete powiedzcie mi czemu wciskacie ten pisik tutaj - pisu juz nie ma teraz kwestia waszego usmiechnietego rzadu ktory takie mial checi zeby zmieniac to co rozdupcyl pis to gdzie sa te checi ? Hahaha a teraz boli prawda i odwracacie kota ogonem a co do ciebie @Idaho59 to jezeli myslisz ze duzo sie różnicie od widzow tv republika to jestes w grubym bledzie
  • Odpowiedz
  • 0
@Cthulu23 no ale pow mi gdzie te zmiany ? Haha bo ja widze ze dalej jest sciemnianie wstrzymywanie projektow waznych dla polszy roznica taka ze inne swinki sa teraz przy korycie i tyle i to cala wasza zmiana 🫢😂 a macie podjarke ze wybraliscie inny dobry rząd dobry napewno nie ale troszke bardziej usmiechniety hahah zapraszam do tvn na wiadomosci dzisiaj zeby polechtac sobie ego jacy to nie jestescie nowoczesnii, zachodni
  • Odpowiedz
  • 0
@xdTM boli prawda czekam na te zmiany ale sie doczekać nie moge na cene paliwka tez czekam ale to chyba w innej walucie euro bo cos tam usmiechnieci prawia ze im pachnie euro
  • Odpowiedz