Wpis z mikrobloga

co normiki mają z tym że musi się "dużo dziać"?

zamiast iść do zatłoczonego kina lepiej obejrzeć sobie film w domowym zaciszu

kluby? toż to najgorsze miejsce w jakim byłam w życiu lol

imprezy? głośno, tłumy, wolałabym iść do lasu, nad rzekę, przejść się miedzą

ogólnie dużo ludzi? jak można lubić miejsca gdzie jest dużo ludzi? nie wiem jak można z własnej woli woleć tłumy, hałas i brak prywatności, przecież przebywanie wśród ludzi jest męczące, a przebywania wśród natury działa kojąco, gdybym miała do wyboru możliwość pójścia na imprezę albo pójścia do na wycieczkę do lasu, to wybrałabym to drugie bez wahania

normiki mają jakieś zakrzywione poczucie rzeczywistości

#pytanie #normictwo #przemyslenia #samotnosc #bekaznormictwa #patologiazmiasta
Zoyav - co normiki mają z tym że musi się "dużo dziać"?

zamiast iść do zatłoczonego ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@Zoyav: nie musi, ale masz to wszystko pod reka.

Wychodzisz 45 minut wczesniej z pracy, to puszczasz info po sieci i na szybko jest spotkanie w centrum w knajpce nad wiselka i spontanicznie sie to przeciaga to kogos na chate, bo wszyscy sa blisko i wszystko sie dzieje w centrum

Ja pierwszy raz stycznosc ze sloikami mialem w liceum, polowa zalogi jedyne co robila w zyciu to jezdzila pociagami do nas
  • Odpowiedz
ogólnie dużo ludzi? jak można lubić miejsca gdzie jest dużo ludzi? nie wiem jak można z własnej woli woleć tłumy, hałas i brak prywatności


@Zoyav: normalnioe, mozna lubic isc w miejsce gdzie jest wiecej ludzi np zeby sie zsocjalizowac lub nawiazac nowe znajomosci.
Na parkiecie tez sie latwiej tanczy jak jest pelen, latwiej sie przelamac.

co to znaczy brak prywatnosci? Potrzbujesz prywatnosci 48h/dobe? ( _)

Wiekszosc ludzi jest
  • Odpowiedz
przecież przebywanie wśród ludzi jest męczące


@Zoyav: no dla Ciebie moze. Dla mnie na dluzsza mete tez, ale przeciez doba trwa 24h i nie siedze caly czas z ludzmi, w zasadzie to mniej niz wiecej, bo wiekszosc dnia siedze sam na chacie albo w aucie.

a przebywania wśród natury działa kojąco,


@Zoyav: co to znaczy kojaco? Co chcesz koic? Wiekszosc ludzi czuje sie normalnie i nie ma potrzeby kojenia sie
  • Odpowiedz
  • 21
co to znaczy brak prywatnosci? Potrzbujesz prywatnosci 48h/dobe? ( _)


tak, najchętniej bym pracowała w samotni z dala od miasta

Wiekszosc ludzi jest ambiwertyczna


te neo określenia i szufladkowanie mnie bardzo śmieszy

Tak ciezko Ci to zrozumiec czy masz fobie spoleczna?


nie mam fobii społecznej, łącznie pracuję od open space od 6 lat i uwierz mi że rzygam już mocno tym całym small talks, ogólnie brakiem prywatności, po pracy
  • Odpowiedz
  • 19
co to znaczy kojaco? Co chcesz koic? Wiekszosc ludzi czuje sie normalnie i nie ma potrzeby kojenia sie od niczego, bo im nic nie jest - lapiesz?


@programista15cm zmęczenie interakcjami, 8h przebywania z ludźmi na open space jest męczące
  • Odpowiedz
8h przebywania z ludźmi na open space jest męczące


@Zoyav: jest i to opor, ale dlatego jest praca zdalna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za to pojscie do klubu nocnego gdzie graja Twoja muzyke i zbiera sie Twoja subkultura juz nie jest meczace przez 8h, lapiesz?

No openspace to gowno, mnie tez to meczylo, dlatego nie pracuje juz w OS
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm praca zdalna to wytwór lockdownu, poza tym ja nie mam warunków do pracy zdalnej + mam catering w pracy + praca stacjonarna zmusza jednak do ruszenia tyłka z domu

mojej muzyki nie grają w klubach, bo słucham japońskiego popu, poza tym kluby to jak mówiłam najgorsze miejsce w jakich byłam, nie lepiej spędzisz czas na łonie natury tylko w zatłoczonym klubie, serio?
  • Odpowiedz
@Zoyav: masz takie zycie i taka prace na jaka mialas ochote i do jakiej sie szkolilas i zatrudnilas?
Masz typowy bol dupy p0laka

nie lepiej spędzisz czas na łonie natury tylko w zatłoczonym klubie, serio?


@Zoyav: ale po co mam wybierac? wczoraj caly dzien plywalem zaglowka w kameralnym gronie, dzis spedze wiekszosc dnia w lesie, a wieczor w klubie, a potem afterowac znowu bedziemy u kogos w ogrodzie?
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm "ruszenie dupy z domu" uważam za ogólne wyjście z domu, bo jednak ruch jest potrzebny, a siedzenie na dupie 24/7 nie jest zdrowe, gdybym miała dom z ogrodem to mogłabym sobie pracować zdalnie, ja mieszkam w kawalerce 27m2 bez balkonu, no i tak jak powiedziałam w pracy mam catering i mogę sobie zjeść obiad
  • Odpowiedz
Podstawową zasadą komunikacji jest nie wdawanie się w dyskusję z ludźmi, którzy nie mają takiego samego zdania


@Nosyrn: chopie, to jest niemalże zaprzeczenie komunikacji, a nie podstawowa zasada.
  • Odpowiedz
Podstawową zasadą komunikacji jest nie wdawanie się w dyskusję z ludźmi, którzy nie mają takiego samego zdania


@Nosyrn: Nie, to jest podstawowa zasada pozostania w swojej banieczce xD
  • Odpowiedz