Wpis z mikrobloga

#famemma Akcja #dioz pokazuje jak ten tag zdechł i ogólnie cały portal.

Willa Karpatka? 50 znalezisk codziennie, setki postów.
Wardęga co nie rozliczył się ze schroniskiem? Non stop nowe posty.
I tego było więcej.

A teraz diozowcy robią z siebie ofiarę, chcą pozywać youtuberów, czipują psa na swoje dane, właściciel musi odbierać psa z asystą policji.
A na tagu praktycznie kilkanaście wpisów, kilka znalezisk i tyle.
Ładnie białek rozdupił ten portal, toć to tylko patostrimy trzymają ten serwis przy życiu.

A pomijając narzekanie, zobaczcie na FV co diozowcy wstawili, wyglądają wszystkie praktycznie tak samo jak z generatora, ale to moje tylko przeczucie.
Cieszy mnie to, że wzieli się wreszcie jacyś więksi youtuberzy, ale pewnie sprawa zostanie zamieciona pod dywan.
d4wid - #famemma Akcja #dioz pokazuje jak ten tag zdechł i ogólnie cały portal.

Will...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: chyba do pierwszej połowy roku mają czas na rozliczenie się za 2023, obstawiam, że na luzie wyjdzie jakieś 50% więcej
  • Odpowiedz
@d4wid: nieźle, ludzie mają uzasadnione podejrzenia co do ich działalności to od razu są wyzywani od swołoczy. A pod tym postem na fb 99% to komentarze kobiet. Oczywiście same komentarze typu nie poddawajcie sie robicie super robote :)) Przypadek? nie sądzę. Jak tymi babami łatwo manipulować wystarczy zbierać pieniążki na biedne pieski. Napisali na co idą pieniądze z nadwyżek ze zbiórek ale czemu nie napiszą na co idą te grube miliony
  • Odpowiedz
  • 4
@d4wid: nieźle, ludzie mają uzasadnione podejrzenia co do ich działalności to od razu są wyzywani od swołoczy. A pod tym postem na fb 99% to komentarze kobiet. Oczywiście same komentarze typu nie poddawajcie sie robicie super robote :)) Przypadek? nie sądzę. Jak tymi babami łatwo manipulować wystarczy zbierać pieniążki na biedne pieski. Napisali na co idą pieniądze z nadwyżek ze zbiórek ale czemu nie napiszą na co idą te grube miliony
  • Odpowiedz
@d4wid: https://www.youtube.com/watch?v=TCR7B7yxfhU polecam posłuchać, na początku myślałem że Dioz robi coś dobrego ale z czasem coś mi nie siadało z tym jak bardzo wprowadzali tragizm do życia aby generować większe zasięgi
Najbardziej mnie #!$%@?ło jak sie pojawili na fame ale wtedy stwierdziłem że nad swarzędcy kubkarze nie wiedzieli co oni robią xD
  • Odpowiedz