Wpis z mikrobloga

  • 148
Jak on się nie dostanie do Europarlamentu to zostaje w (wraca do) MRiT


@mecenassrenas: Przecież to tylko pretekst, żeby się ewakuować tu i teraz. Chłop ma dość. Kukucki żadnej dymisji nie składał jak startował do Włocławka.
  • Odpowiedz
@mecenassrenas: skąd info? Jeżeli to prawda to ekipa w MRiT się zmieni prawie całkowicie, tylko Tomczak z PO zostanie.

@mickpl no w sumie prawda, mógł spokojnie kandydować bez dymisji i złożyć ją po pozytywnym wyniku wyborów.

Słabo chłop skończył: między młotem a kowadłem, znaczy między Tetzlaffem a "hejtem" w internecie xD
  • Odpowiedz
@mickpl: Przecież od początku tak miało być. Chłop miał być twarzą dopłat dla deweloperów i ściągać na siebie cały ogień, w zamian za biorące miejsce na listach do PE. Zadanie wykonane, teraz będzie pierdział w unijny stołek za dobry hajs.
  • Odpowiedz
@mickpl: Wział na klate hejt z patoprogramu dowotania kliki deweloperskiej. Rydy ma czystątwrz bo jego nikt nie hejtuje. Zadanie wykonane i jest nagdroda w postaci 50tys zarobków miesięcznie ( 3x tyle ile minister ) do tego nie obciaża partii głównej bo był z PSL.
Fajrant.
  • Odpowiedz
@mickpl: Jaka ucieczka? Typie jak zwykle nie masz pojęcia o czym piszesz. Europarlament to nagroda, tak było zawsze. Sowita pensja, diety i emerytura dla europarlamentarzystów. W Ministerstwie to trzeba się narobić, do tego ogromna odpowiedzialność, nie da rady się obijać, trzeba #!$%@?ć, jesteś ciągle na świeczniku, Europarlament zaś to praktycznie wakacje i odpoczynek od polskiego piekiełka.
  • Odpowiedz
@mickpl: Jak ja bym chciał, żeby ludzie nie głosowali na jedynki tylko jakichś randomów w tych wyborach. Wszyscy się pchają tam tylko dla pieniędzy, ale przynajmniej takie typy by się nie dostały.
  • Odpowiedz
@mickpl: Czego do cholery będzie startował z Wielkopolski jak facet jest związany z Lubelszczyzną od zawsze. No przez te pierwsze pół roku nowej władzy czuję się jakby mnie Tusk i reszta mnie obszczała żółtym deszczem.
  • Odpowiedz