Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak to jest że na tinderze nie mam żadnych matchy? Kupiłem se tego golda i jakoś nic mi nie wpada. Brzydki nie jestem, opis mam w miarę spoko. Parę lat na tinderku nie miałem tego problemu.
Z ciekawości zainstalowałem sobie badoo i tam mam jakoś dużo atencji, jest normalnie - a na tinder posucha. O co chodzi?

Myslalem czy nie usunac konta i nie zalozyc na nowo, bo mam wrazenie jakby algorytm mnie oddal w czelusci dna piekiel #tinder #zwiazki #badoo #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mogłeś trochę dołożył i kupić platinum. Gold jest tylko dla prawdziwych chadow, ale nie daje Ci żadnego boosta w algorytmie.
Cóż, najwidoczniej właśnie algorytm nie pokazuje Cię dużej liczbie kobiet. Parę lat temu była o wiele mniejsza konkurencja, pamiętaj o tym. Jeżeli chcesz bawić się w nowe konto to tylko: nowa karta sim z innym nr telefonu, najlepiej w ogóle inny telefon i usunięcie metadanych z zdjęć. Usuwając konto i
  • Odpowiedz
@w00nski: dzieje się, rzeczywiście jeżeli chodzi o fajne dziewczyny, to jest ich mniej niż na Tinderze, ale ostatnio to tam zgarniam więcej lajków i par niż na Tinderze. Mało się dzieje na Bumble czy FB randkach
  • Odpowiedz
Mało się dzieje na Bumble


@default1: może i mało, ale ja obecną partnerkę poznałem właśnie na Bumble. Co z tego, że na Tinderze miałem w #!$%@? par, jak nic z tego nie wynikało? A na Bumble całe trzy, i jedna z nich okazała się strzałem w dziesiątkę.
  • Odpowiedz