Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Dlaczego my musimy być takimi dziadami...

o potrzebie takiego portu się mówi od dziesięcioleci i w końcu jak już udało nam się zaplanować, dogadać z inwestorami, przedrzeć przez administracyjne i biurokratyczne rzeczy, to rezygnujemy przez decyzję polityczne, no brak słów...


@mam_spanko: dlaczego Brytyjczycy muszą być takimi dziadami...
o potrzebie nowego lotniska dla Londynu mówią od dziesięcioleci i w końcu jak już udało im się zaplanować, to rezygnują i dalej brną w
  • Odpowiedz
@lhotse89: Gościu, kompromitujesz się każdym komentarzem. Londyn nie buduje nowego lotniska, bo nie ma już na nie miejsca. Ostatnia rozważana koncepcja to platforma na morzu.
  • Odpowiedz
@lhotse89: Gościu, kompromitujesz się każdym komentarzem. Londyn nie buduje nowego lotniska, bo nie ma już na nie miejsca. Ostatnia rozważana koncepcja to platforma na morzu.


@ricardo: Ależ ty usilnie i nieudolnie starasz się brzmieć mądrze, a za każdym razem, krok po kroku pokazujesz jak bardzo nie masz pojęcia o tym, co piszesz xD Londyn miał wybranych kilka lokalizacji, ujście Tamizy wygrało jako najlepsza. Nie buduje nowego lotniska, bo uznał na
  • Odpowiedz
@lhotse89: Żałosny jesteś. Ale widać dużo płaca za takie wysrywy. Nie było nigdy wybranej żadnej lokalizacji. Jedna koncepcja była rozważana w analizach i koszt, kto by się spodziewał, budowy lotniska na morzu jest trochę wysoki. Podpowiedź dla Ciebie: Baranów nie leży na morzu
  • Odpowiedz
@lhotse89: Żałosny jesteś. Ale widać dużo płaca za takie wysrywy. Nie było nigdy wybranej żadnej lokalizacji. Jedna koncepcja była rozważana w analizach i koszt, kto by się spodziewał, budowy lotniska na morzu jest trochę wysoki.


@ricardo: xD Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że na świecie buduje się lotniska na sztucznie utworzonych wyspach? I nie jest to nic nadzwyczajnego, a pewnie i Londyn za ileś lat uzna, że to już
  • Odpowiedz
@lhotse89: Twoje wstawki nie są ani merytoryczne, ani nie są prawdą


@ricardo: oczywiście, nie są prawdą i nie są merytoryczne. Ale nie wskażesz w nich kłamstw, nie podważysz merytoryki. Zrobiłbyś to bez kłopotu, ale ci się nie chce xD
  • Odpowiedz
@ricardo: klasyka, nie czujesz tego, że robisz z siebie debila? xD Czy to po prostu jakiś fetysz, że lubisz być upokarzany?

Poświęciłeś już na odpisywanie mi dziesiątki minut, które można de facto podsumować: "nie masz racji, mógłbym w każdej chwili to udowodnić, ale nie chcę/wstydzę się" xDD A jak już jesteś zapędzony w kąt jak szczur, to zostaje ci nazwać mnie trollem albo kretynem. Jakie to typowe xD
  • Odpowiedz