Wpis z mikrobloga

πŸ“ˆ Statystyki SprzedaΕΌy PPV z Reflinka qawodd! πŸ“Š

Drodzy Wykopowicze,

ChcielibyΕ›my podzieliΔ‡ siΔ™ z Wami najnowszymi statystykami sprzedaΕΌy PPV z naszego reflinka qawodd. DziΔ™ki Waszemu wsparciu udaΕ‚o nam siΔ™ sprzedaΔ‡ Ε‚Δ…cznie 39 PPV na galΔ™ Prime MMA! πŸ₯³

Z tej liczby:
- 22 sztuki to PPV Basic,
- 17 sztuk to PPV Premium.

JeΕ›li nie zakupiliΕ›cie swojego PPV, zachΔ™camy do skorzystania z naszego reflinka qawodd i doΕ‚Δ…czenia do nas podczas najbliΕΌszej gali Prime MMA!

Dziękujemy raz jeszcze za Wasze wsparcie i zaangażowanie. Czekamy na emocje, które razem z Wami będziemy mogli przeżyć podczas nadchodzącej gali!

#primemma #famemma #patostreamy #polskiepato #polskiyoutube #cloutmma #danielmagical #reflink
PrimeShowMMA - πŸ“ˆ Statystyki SprzedaΕΌy PPV z Reflinka qawodd! πŸ“Š

Drodzy Wykopowicze,...

ΕΊrΓ³dΕ‚o: image_picker_CF2B3A14-7BEE-4F8D-AB37-E41460AFFADB-2338-000000DED4761630

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Prime_Show_MMA TO NIEΕΉLI KONESERZY PATOLOGI, POŁOWA SIEDZIAŁA PEWNIE NA STRYKU BO NIE STAΔ† ICH Ε»EBY WYDAΔ† 40 ZŁ. OCZYWIŚCIE JA KUPIŁEM PPV JAK ZAWSZE BO NIE JESTEM ZWIERZĘCIEM
  • Odpowiedz
@Prime_Show_MMA: i to jest odpowiedź na to dlaczego inne federację mają wykop w dupie. Nie opłaca się podlizywać wykopkom żeby sprzedać 40 ppv, lepiej sprzedać dziesiątki tysięcy ppv robiąc walkę bezbekow z bungee xd
  • Odpowiedz
@Fabriczo TYLKO Ε»E WYKOP TO BAZA 2 MLN UΕ»YTKOWNIKΓ“W WIĘC NAWET JEŚLI KTOŚ NIE SIEDZI NA TYM TAGU TO I TAK WIDZI NIEKTΓ“RE POSTY PΓ“ΕΉNIEJ W GORΔ„CYCH
  • Odpowiedz