Wpis z mikrobloga

Ostatnio gadałem z kumplem o gierkach i czasach podstawówki i tak mnie naszło, że aż zrobię ankietę. Mireczki, jaka gra jest dla was pierwszą która przychodzi do głowy gdy myślicie o dzieciństwie? Głosujcie w ankiecie:

#gry #grypc #ankieta #ciekawostki #grajzwykopem #gryparatowaniapoziomu

Gra dzieciństwa to:

  • GTA V 9.4% (574)
  • Fortnite 1.7% (106)
  • Minecraft 11.4% (697)
  • Roblox 2.2% (136)
  • League of Legends 5.8% (355)
  • Fallout 4 1.5% (92)
  • Skyrim 6.4% (395)
  • Inna (napisz w komentarzu jaka) 61.6% (3775)

Oddanych głosów: 6130

  • 751
  • Odpowiedz
River Raid, Blue Max, Montezuma Revenge, Lasermania, Robbo, Misja, Thor, Prince of Persia, Jet Set Willy - wszystko prócz księcia na ZX Spectrum/Atari :)
  • Odpowiedz
Pierwszy był Tomb Raider i Heroes IV (wcześniej u kuzyna na jego komputerze grałem w Heroes 3). Z najlepszych gier to Jedi Knight II Jedi Outcast. Potem Gothic 2, Morrowind, Tzar Ciężar Korony, Warcraft III.

A teraz sobie gram w Dragon Ball Kakarott i wczoraj zabiłem Freezera (Frizera?).
  • Odpowiedz
Najpierwsza gra to jakiś ping pong z "gry elektronicznej", bo nawet tego konsolą nie można nazwać, podpinanej do telewizora. Po prawej i lewej ekranu każdy gracz miał swoją paletkę w postaci pionowej kreski i grało się kwadratem, który się odbijał od tychże i od góry i dołu ekranu. A wszystko to w zawrotnych dwóch kolorach i dźwiękach wiercących w mózgu. A nieco później, już z typowo komputerowych, to Harrier Attack na ZX
  • Odpowiedz