Wpis z mikrobloga

Spotkała mnie bardzo nieprzyjemna sytuacja na siłowni.
Zazwyczaj trening poprawia mi humor. Udaje się progresować zarówno siłowo, jak i sylwetkowo.
Nikt na szczęście nie zwraca na mnie uwagi.

Ale musiał pojawił się on.
POTĘŻNY Pan Trener.

Oczywiście zaczął mi pi3rdolić coś w stylu: "Gościu, chcesz dostać kontuzji? Ogarnij tego Tourette'a i zacznij wyciskać normalnie"
No i jak mnie zaczął po swojemu ustawiać, a ja miałem wyciskać sztangę, to się prawie zesrałem z bólu, a ciężar, który byłem w stanie wyciskać spadł dwukrotnie. Przyj3bał się do każdego ćwiczenia złożonego, zamknął mordę dopiero jak robiłem uginanie sztangi stojąc.
Oczywiście cała siłownia (szczególnie dziewczyny) miała ze mnie konkretny polew, jak mnie ten j3bany 0skarek wyzywał i jechał po mnie.

Zastanawiam się jak mam postąpić, czy nadal jednak trenować po swojemu i progresować bez żadnych bóli, czy zmuszać się do tej poj3banej techniki, na której i tak mam niższe wyniki, a wszystko mnie napi3rdala, z kręgosłupem na czele...

#przegryw #silownia #mikrokoksy #chlopzprzegrywuwychodzi #smiechuwarte
  • 14
  • Odpowiedz
@PepeChad: Nie wiem czy bait czy nie, ale podszedł do ciebie jakiś random trener i pozwoliłeś obcemu typowi, żeby ci się #!$%@?ł w trening? #!$%@? go i powiedz, że robisz po swojemu i krótka piłka.
  • Odpowiedz
Moggował mnie

dynaminą


@PepeChad: za dużo przegrywskiego wykopu wjechało i padło ci na mózg. Następnym razem przygotuj sobie 2 tysiące złotych na wypadek gdyby ktoś powiedział ci że masz u niego dług i masz go spłacić. Bo czemu nie?
  • Odpowiedz
  • 0
@PepeChad na twoim miejscu bym się nie przejmował, dalej progressowal w swoim tempie. Ławeczkę możesz sobie nagrać i obejrzeć czy wykonujesz ćwiczenie dobrze.
Czasami chłopy dadzą cenne wskazówki, typu złap troszkę szerzej/węziej, zepnij bardziej brzuch, wygnij mocniej sztangę. To nie grzech, ilość niuansów technicznych jest zatrważająca ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie bierz tego do siebie za mocno, może faktycznie masz coś do poprawy ale kulturystą ani trojboista
  • Odpowiedz
@PepeChad: powiedz żeby palił wroty i tyle. Sam gdy zaczynałem siłownię dałem się poprawiać czasem bo nie wiedziałem że ludzie dają zazwyczaj takie rady że szkoda #!$%@? gadać xd dopiero trener z prawdziwego zdarzenia zweryfikował technikę. Odpal tekstem że wiesz lepiej niż on i niech #!$%@? xD
  • Odpowiedz