Wpis z mikrobloga

Czyli wychodzi na to, że jeszcze zanim koalicja objęła władze to termin oddania CPK w 2028 był nierealny xD Coś mi się zdaje, że ten projekt pod rządami PiS na dłuższą mete mógłby skończyć, jak fabryka Izery lub elektrownia w Ostrołęce, które nie zostały w ogóle wybudowane (Ostrołęka powstała, ale zaraz po tym została zburzona) albo jak Przekop Mierzei lub lotnisko w Radomiu, które są bardzo mało funkcjonalne.

Źródło: https://www.money.pl/gospodarka/cpk-najwczesniej-w-2032-r-prezes-ppl-ktos-nasze-spoleczenstwo-oklamywal-7022551838903232a.html

#polityka #sejm #inwestycje #cpk #bekazpisu
Koziom - Czyli wychodzi na to, że jeszcze zanim koalicja objęła władze to termin odda...

źródło: Screenshot_20240501_091231_Chrome

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Koziom ALE JA CHCE SAMOLOCIKI BRUUUM BRUUUM ROZUMIESZ????? PIS PRZEZ TO NIE ODDA PREZYDENTA ROZUMIESZ? WIN W PIERWSZEJ TURZE BĘDZIE BO SAMOLOCIKI NIE ROBIĄ BRUUUM WZIUUUUUM
  • Odpowiedz
@nth4 i co z tego że jest przekop jak nie działa i możesz pływać po nim kajakiem, co z tego że jest mur jak jest dziurawy, a pis za kasę ściągał ciapatych. Można tak z każdą rzeczą, zapowiedzi były huczne ale rzeczywistość była brutalna.
  • Odpowiedz
@Koziom: tajemnicą poliszynela jest, że szanse na uruchomienie CPK w 2028 orbitowały w okolicach zera.

Natomiast mówienie, że najbliższy termin to 2032, czy realnie 2035, brzmi już jak hosztaplerka.

Realność harmonogramu CPK oceniała zewnętrzna spółka - niech Lasek upubliczni te raporty i raz na zawsze zakończy te dyskusje o realności grafiku.
  • Odpowiedz
@Wasky: kolejny, który widzi wszędzie Mateckiego XD. Trzeba przyznać, że faktycznie zjednoczona prawica zaniedbała polską psychiatrię. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
a przekop skończony ?


@Dropson71: No przecież skończony już dawno xD W sumie zaskakuje mnie ta schizofrenia, bo faktycznie jak jeden wykopek pisał dość szybko i sprawnie to poszło i alarmiści zwracali uwagę że to pewnie dlatego bo pis robi na tym wałki i wszystko zamiata pod dywan, a jak CPK wolniej akurat się projektowało i zabierało do niego, to... też jest problem że pewnie dlatego żeby wałki robić xD

@
  • Odpowiedz
@Szalom: Skończony, szkoda tylko, że budżet ostatecznie wyszedł czterokrotnie wyższy, a słynnego bursztynu nie znaleziono... Użyteczność przekopu też praktycznie żadna
  • Odpowiedz
Coś mi się zdaje, że ten projekt pod rządami PiS na dłuższą mete mógłby skończyć, jak fabryka Izery lub elektrownia w Ostrołęce, które nie zostały w ogóle wybudowane


@Koziom: Nie mógłby tak skończyć, tylko tak by skończył. Trzeba być ultra upośledzonym człowiekiem, żeby wierzyć, że pis który nie potrafił dowieźć absolutnie niczego potrafiłby realnie zmierzyć się z CPK czyli chyba największym projektem w historii Polski.

Te partacze jedyne co potrafili ogarnąć
  • Odpowiedz