Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Milo900: Jeździłem za czasów licealno-studenckich sporo z żarciem. Jak ktoś dawał napiwki to się cieszyłem, nawet z tej końcówy z dużego rachunku, jak nie dawał to miałem to absolutnie w dupie bo za dostawę, a co za tym idzie za moją pensję, zapłacił. Polecam ten stan xD
  • Odpowiedz
@Milo900: dlaczego mam dwać napiwek komuś, komu już ktoś zapłacił za dostarczenie mojego jedzonka? Napiwek mogę dać za coś ekstra, np jeśli kurier #!$%@? salto i ładnie zaśpiewa jak mi pickę przywiezie w 3 min od zamówienia.
A jeśli nie pasuje Ci pensja na kurierce to zastanów się czyja to wina, że w tej robocie siedzisz.
  • Odpowiedz
@Milo900 tipa to ja moge dac kelnerowi ktory opisal mi posiłki i pomogl mi doradzic + byl w poblizu zawsze gdy czegos potrzebowalem a nie dostawcy ktorego jedynym zadaniem jest dowiezienie jedzenia z punktu A do punktu B w okreslonym czasie xD no chyba ze sa jakies #!$%@? warunki pogodowe to rozumiem ale nie robmy z tego reguly xD zwlaszcza ze za dostawe czesto place 15-20% ceny
  • Odpowiedz
@Milo900: Pyszne i Uber zabiegają 10-30% wartości zamówienia + Uber jeszcze dokłada sobie swoje 10% do zamówienia + koszt zamówienia + inne opłaty. To naprawdę powinno wystarczyć do opłacenia dostawców, jeśli tego nie robią no to już nie moja wina.

Inna sprawa, że ceny gastro odleciały, na portalach typu Uber Eats odleciały podwójnie, a Ty jeszcze mówisz o napiwkach dla dostawców. Poza tym 150pln to zwykły obiad dla 3-4 osób, bez
  • Odpowiedz
@Milo900 Najlepsze przy takich bajtowych postach jest to, że zarobasy zarabiające trochę więcej od takiego kuriera czy kasjerki pokazują jakimi są "#!$%@?". Podejrzewam, że większość z nich pracuje za jakieś 6-8k netto i myślą,że są bogaci i mogą kimś pomiatać XDDD

Mam ukończone dwa kierunki studiów, na brak pieniędzy nigdy nie narzekałem, ale do głowy by mi nie przyszło pluć na kogoś albo go traktować jak robaka, bo wykonuje prostą pracę jako
  • Odpowiedz
@Milo900 też bym piatek zostawił. Nie lubie jak ki monety po kieszeni się walają.

Tutaj poszla a nie usa. Jak malo zarabiasz to idź do pracodawcy a nie zeruj na klientach.
  • Odpowiedz
@Milo900: nie zasługujesz na napiwek bucu. Zastosuję odpowiedzialność zbiorową i już nigdy żadnemu dostawcy nie zostawię napiwku. Podziękowania mogą kierować do Ciebie. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz