Wpis z mikrobloga

#kielce #realmadryt #pilkanozna

Cześć, wpadłem na pomysł założenia grupy dla kibiców Realu Madryt z Kielc w celu wspólnego oglądania meczów Królewskich, grania na hali/ boisku, ale nie tylko - szeroko pojętej integracji ludzi, których łączy sympatia do tego klubu. Na pewno przyjemniej się ogląda mecze w towarzystwie osób, którzy trzymają kciuki za tą samą drużynę. Właściwie każde miasto wojewódzkie ma taką grupkę kibiców Realu na FB i badam potencjał takiego przedsięwzięcia. Czy ktoś tutaj byłby zainteresowany współtworzeniem takiego grona?
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@HalTrout: Ale co Ty porównujesz jakiś gównoklub z Ekstraklasy do jednego z największych zespołów na świecie, który ma rzesze fanów na całym globie xD
  • Odpowiedz
  • 0
@HalTrout: Nie czuję się w żaden sposób lepszy od nikogo, po prostu pytam czy ktoś kto kibicuje Realowi chciałby kiedyś wspólnie obejrzeć mecz.

Co ma do tego wszystkiego patriotyzm lokalny? Że nazwałem Koronę gównoklubem? Chodze na Koronę i kibicuję jej, ale w porównaniu z tymi zachodnimi klubami, które tak naprawdę elektryzują cały piłkarski świat, każdy klub z ekstraklasy jest śmieszny, i to jest fakt.
  • Odpowiedz
  • 0
@xiv7: Ostatnio byłem w CKMie na meczu z City, wydawało się, że 3/4 pubu za Realem. Nawet byli ludzie w koszulkach klubu.
  • Odpowiedz
@Pivot1: W sumie trochę mnie śmieszy to paradowanie w koszulkach jakiegoś europejskiego klubu. W 2015 roku byłem trzy razy na Emirates na meczach Arsenalu, ale nigdy mi przez myśl nie przyszło aby założyć ich koszulkę aby pokazać jaki to niby ja kibic jestem.
  • Odpowiedz