Wpis z mikrobloga

@S3elopaw: #!$%@?, tak szczerze. Przy poprzedniej sprzedaży chcialem kupic dwa bilety, i gnijąc w kolejce czytam posty pisane łamanym angielskim jak to jakiś hinuds ma na odsprzedanie 5 biletów za taką cene żeby zabrać rodzine na wakacje.
  • Odpowiedz
@S3elopaw: wszedłem ok.11:30. Półorej godziny walki i nie udało nic się wrzucić do koszyka. Nie wróżę sukcesów ogólnie, niewiele zostało a jak coś wskakuje #!$%@? w sekundę. Jakieś 15min temu mnie kompletnie wywaliło ze strony i odpalił się pasek ładowania od początku ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc #!$%@?ę to i idę na spacer
  • Odpowiedz
@pawciok_: Bardzo podobnie jak kolega, choć ja akurat dostałem się dopiero koło 12:30. Chciałem na Holandie i miałem nawet możliwość kupna bilety za 200 euro, ale przy przejsciu do koszyka już mi pisało, że niedostępna opcja. Wygląda, że będąc już w portalu te bilety czasem się pojawią znowu, ale nikłe szanse na ich dostanie + mnie ostatecznie też wywaliło po pewnym czasie i znowu na koniec kolejki, więc euro przed telewizorem.
  • Odpowiedz
  • 0
@S3elopaw jeśli polujesz na te poniżej 100€ to odpuść, zostały tylko te za 120 i wyżej. A i tak dodanie tych za 120 graniczy z cudem
@pawciok_ też mnie wywaliło ( ͡° ʖ̯ ͡°) choć mi wcześniej udało się wrzucić do koszyka bilety na 1/8 za 120€, no ale nie kupiłem, nie pasował mi dojazd, no i jeszcze liczyłem na to, że uda mi się dostać bilety te
  • Odpowiedz