Wpis z mikrobloga

Bezczelnie zarąbane od użytkowników @Kalifornix oraz @massbombing_return

1. Pewien poseł mówiący "Szczęść Boże" bawi się gaśnicą i gasi jakieś świeczki w naszym Sejmie (gdzie się podziali ci, co chcą państwa świeckiego swoją drogą?) -> oburzenie "naszych" polityków jest tak wielkie, że chcą literalnie odwołać kogoś innego ze stanowiska marszałka, tylko za przynależność do koalicji trzech różnych partii, jaką jest Konfa, bo nawet nie do tej samej partii.
2. Państwo położone w Palestynie morduje kilku obcokrajowców (w tym Polaka), którzy przyjechali tam gotować jakieś żarcie w misji humanitarnej -> "nasi" politycy najchętniej przemilczeliby temat, próbują delikatnie i bez jaj coś tam odszczeknąć, żeby nie było, że nic nie powiedzieli.
3. Jakiś dzieciak czy nie wiadomo kto rzuca butelką z czymś w synagogę ->"nasi" politycy są pierwsi do zasygnalizowania oburzenia (tzw. virtue signaling). Ciekawe gdzie była i co mówiła wtedy pasiuk-gihowicz czy jak jej tam, kiedy była inba z poprzedniego punktu.
Wnioski pozostawiam wam.

#konfederacja #polityka #izrael
NijuGMD - Bezczelnie zarąbane od użytkowników @Kalifornix oraz @massbombing_return

1...

źródło: f7e97f5a89278345737c5a15b961481b788cd0c132225d34895b76156f616608

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@NijuGMD: Myślę, że z mojej strony to był wystarczająco dosadny komentarz na temat tego, co sądzę o tym cyrku. Problem w tym, że z każdym dniem ten cyrk staje się coraz bardziej absurdalny. Tutaj pokuszę się do zacytowania zdaje się Konfucjusza: "Znaki i symbole rządzą światem, nie słowa ani prawa".
Panie i panowie, mirabelki i mircy, doszliśmy do takiego poziomu absurdu, że clown world, który zapowiedział film "Joker" w październiku 2019
Kalifornix - @NijuGMD: Myślę, że z mojej strony to był wystarczająco dosadny komentar...
  • Odpowiedz