Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 5
@typowy_lobuz: tyle że ja raczej jestem zwolennikiem CPK. To znaczy: nie znam się na tym, ale wydaje mi się, że ten projekt jest ok. Zniesmacza mnie tylko prostacka sekta, jaka się wokół tego wytworzyła
  • Odpowiedz
Tusk nie powinien pozwalać na taki chlew pod jego postam


@Gours: no, krótka piłeczka powinna być tak jak z typem od antykomor.pl 😂 Tylko nasyłanie na obywateli uzbrojonych oddziałów ABW jest w stanie powstrzymać spiralę hejtu 😂
  • Odpowiedz
Atom i CPK to nasze być albo nie być


@farbowanylisek
Musisz zrozumieć, że nie wszyscy w Polsce zarabiają tyle kasy że najważniejsze dla nich jest komfortowe super hiper wielkie lotnisko z którego bez problemu polecą na operację do USA za którą zapłacili 3000000 USD.

Inni nie mają takiej kasy i wolą aby państwo zajęło się ochrona zdrowia. Nie stać ich na specjalista za 500zl za wizytę i muszą czekać 2 lata na
  • Odpowiedz
@BractwoStali myślę że chooja wiedzą o lotnictwie i transporcie pasażerskim i po prostu sekciarsko perdolą xDdd tak jak połowa was tutaj i jedyny argument to że SAMOLCIKI MAJĄ ROBIĆ BRUUUM WZIUUUUUM
  • Odpowiedz
Faktycznie komentarz jest wulgarny ale nie uważasz że to może właśnie jest to co ludzie myślą o całej sytuacji z CPK?


@BractwoStali: nie, mysla tak tylko pisowskie trolle, od zawsze poslugiwali sie rynsztokowym jezykiem. pisowiec portafi sie tylko zesrać rzadką sraką, to jest jego środowisko naturalne
  • Odpowiedz
@BractwoStali: powiedz mi droga zielonko, czemu rozbudowa lotniska Chopina, które zarabia na czysto ok. 1 mld zł rocznie, to głupota, skoro:
1. PiS w 2019 roku zablokował rozbudowę Chopina, żeby budować lotnisko w Radomiu, z którego (prawie) nikt nie lata.
2. PiS blokował rozbudowę lotniska w Modlinie, które mogłoby dziś obsługiwać 10 mln i więcej pasażerów, odciążając Chopina.
3. PiS zamiast powyższego zbudował jeszcze raz, na nowo, lotnisko w Radomiu, za
  • Odpowiedz
@Gours ja nie wypowiadam się zbytnio o samym CPK bo się nie znam, ale ciekawi mnie ile osób tak broniacych tego projektu słyszało w ogóle o nim gdy rządził jeszcze PiS. Mam w pracy zacieklych pisowców i nawet oni nigdy ale to nigdy nie wspominali o CPK. Nie był to nawet jeden z punktów ich straszenia, że Tusk zaora CPK jak wygra bo po prostu chyba o tym nie słyszeli. A teraz
  • Odpowiedz
@lhotse89: PO przegrało wybory w 2015 właśnie przez takich gamoni jak Ty. A teraz robi speed run na przegranie znowu w 2027. Pogarda i uważanie, że wie się wszystko najlepiej. Wyborcy PO / 3D potrafią myśleć i razi ogromnie taki bełkot jaki tworzysz. Nie ma żadnych analiz, które by pokazywały sensowność rozbudowy Chopina.
  • Odpowiedz
A potem niektórzy się dziwią, że nazywam ich sektą CPK.


@Gours:

A propos sekciarstwa i wiary w guru...
Jakie znasz raporty i analizy, które negują sens CPK?
Co? Cisza...
no widzisz bo ja też znam ZERO poważnych analiz przeciw CPK.
Natomiast znam tony analiz (także z czasów dawnych rządów PO) które są ZA cpk.

Wiec pytanie do ciebie - kto jest bardziej sekciarski? Ty wierzący swojemu guru "na gębę" czy zwolennicy
  • Odpowiedz
@lhotse89: To jest też niesamowite, że nikt tam chyba nie mapuje preferencji wśród własnych wyborców. Większość jest za CPK, większość jest przeciw Deweloper+, a PO robi dokładnie na odwrót xD PiS, mimo że głupio robił, to przynajmniej wiedział jakie grupy społeczne na nich głosują i im robił dobrze. Dla PO coś nie do ogarnięcia.
  • Odpowiedz
to nasze być albo nie być


@farbowanylisek: To samo słyszałem o przekopie przez mierzeję xD
Ja wolę, żeby CPK dokładnie przeanalizowano, zdecydowano się na wariant najbardziej optymalny zarówno pod kątem finansów i potrzeb, przedstawiono plan finansowania, a także rozliczono wszystkie wałki które PiS już na tym CPK zaczął robić (bo wiadomo że te wałki były). Jeżeli to oznacza, że lotnisko powstanie 1-2 lata później, no to już moim zdaniem wszystko jedno
  • Odpowiedz
Jak tam 100 konkretów? Jak tam robienie dobrze deweloperom?

Beka z ludzi co bronią tuska a jak ktoś skrytykuje tuska to odrazu zostaje zwyzywany od pisiorów i konfiarzy xD
  • Odpowiedz