Wpis z mikrobloga

#eurowizja dlaczego Polska nie chce wygrać Eurowizji?
Od kilku lat wygląda to tak jakby, ktoś nas zakulisowo sabotował XD
Co roku jeden ciekawy artysta zostaje oszukany, była już Alicja, Jann, Steczkowska. Udało się jedynie z Ochmanem w ostatnich latach.
tr488u3984fkmv - #eurowizja dlaczego Polska nie chce wygrać Eurowizji? 
Od kilku lat ...
  • 15
  • Odpowiedz
@tr488u3984fkmv Alicja przehypowana przez wszystkich. W eurovisionodds Polska z top 10 po zaprezentowaniu piosenki w SnS zleciała na prawie 30. Dodatkowo ta SnS była ustawiona pod nią - miała odcinek z "eurowizyjnymi hitami" gdzie do wylosowania były takie "tuzy" jak Sobral (którego wiadomo kto wcisnął - Orzech) czy Dschingis Khan - w tym odcinku było wiele piosenek których po prostu się nie dało śpiewać. A Alicja dostała pod swój głos zupełnym przypadkiem
  • Odpowiedz
@xDawidMx: gdzie Ci to wyszło niby, że Steczkowska nie mogłaby pojechać? Premiera jej piosenki to 29 grudnia, gdzie za datę „graniczną” robi 1 września, a to, że wystąpiła z kilkunastoma tancerzami na sylwestrze nie znaczy, że dokładnie taki sam performance musiałaby mieć na Eurowizji…
  • Odpowiedz
@Vanlid nie wybijało, ale 6 z 7 utworów w jej odcinku eliminacyjnym to się nie nadawało do śpiewania i pokazania warsztatu. Szemplińska przypadkiem dostała akurat utwór pod nią.
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Według mnie wokalista powinien umieć zaśpiewać różne gatunkowo i technicznie piosenki, więc Ci, którzy dostali utwory nie pod nich nie są po prostu dobrymi wokalistami. Alicja i Albert może i byli faworyzowani, ale byli iskrą nadziei w tym morzu szamba.
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Tylko ja nie uczę się śpiewu od dziecka, jak większość wokalistów i nie jestem w ogóle wokalistą. xD Ale znam prywatnie osoby, które potrafią przejść ze śpiewu w stylu reggae, poprzez metalowy scream, aż do wręcz tenorowej opery. Da się, wystarczą chęci i dużo pracy. :)
  • Odpowiedz