Wpis z mikrobloga

  • 40
@The_Rainman to bardzo proste do spreparowania, nawet była afera o to że tagi przeciw korporacjom dostawały blokady przez nagle podejrzane aktywności min. Z Rosji - szukałabym tutaj języczka Moralesów i nowoczesnych agencji PRowych na usługach platformy obywatelskiej - to na pewno nie jest żaden przypadek.
  • Odpowiedz
  • 88
@Njal: Masz rację, bo komu może zależeć żebyśmy zamiast na armię i transformacje energetyczna (wszystkie paliwa braliśmy z Rosji) zainwestowali w coś co będzie wymagało jeszcze więcej tych paliw, zamiast od tego odchodzić ¯\(ツ)/¯ nie wiem, nie wiem
  • Odpowiedz
  • 18
@The_Rainman Jak czytam takie posty jak twoje to ja jestem prawie pewien że duży odsetek wyborców PO faktycznie wierzy we wpisy w stylu "Statystycznie nie opłaca się budować metra poza Warszawą ponieważ nigdzie poza Warszawą nikt z metra nie korzysta" - to jest wręcz idealne podsumowanie bylejakości, nieopłacalności i niedasizmu, neoliberałów pod skrzydłami Tuska

Zapchać kabzę kichą i jeszcze do tego by się przydała karta w debecie, wtedy żadnych potrzeb.

Dzieci Balcerowicza,
  • Odpowiedz
  • 13
@The_Rainman Może za PiSu będą jakieś nieudane inwestycje, ale za to za PO nie będzie żadnych inwestycji czyli wszystko się uda, cyk, pora na csa.
  • Odpowiedz
  • 10
@The_Rainman Trzeba być ciężkim matołem aby tak rozumować.

Wyjaśnienia są co najmniej dwa. Podam najpierw to mniej korzystne dla roSSjan.

Silni razem (mniej więcej tak samo zaburzone istoty jam pisowskie pelikany) pytają:

Jak to możliwe, że ru popierają ten „genialny” projekt, ktory rzekomo strategicznie nie jest w ich interesie?


Odpowiadam.
W jeszcze większym interesie morderców z kremla jest wzmacnianie polaryzacji społecznej (także w PL). Np. Polacy zajęci czymś innym mniej zwracają uwagę
  • Odpowiedz
Ruscy celowo nie ukryli swojego IP po to żeby mógł powstać ten news, iż ruSScy popierają CPK więc jest to podejrzany projekt.


@mrjetro: Tak tak, szachy 4D. Znacznie prostszym wyjaśnieniem jest to, że farmy często korzystają z kacapskiej siły roboczej bo jest tania i nikt tam specjalnie nie wchodzi w takie szczegóły jak IP bo chodzi głównie o budowanie trendów ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Z Rosji - szukałabym tutaj języczka Moralesów i nowoczesnych agencji PRowych na usługach platformy obywatelskiej - to na pewno nie jest żaden przypadek.


@Njal jeszcze tydzień i wyjdzie ma to że Pegasus, afera wizową, działki Morawieckieko, wałki Obajtka i reszta co odpierdziela PiS to tak na prawdę akcja agencji PRowej na zlecenie PO.

Może jeszcze napisz że ten wybuch granatnika to tak naprawdę robota Sikorskiego co cichaczem wpadł do Komendy Głównej Polocji
  • Odpowiedz
bardzo proste do spreparowania, nawet była afera o to że tagi przeciw korporacjom dostawały blokady przez nagle podejrzane aktywności min. Z Rosji - szukałabym tutaj języczka Moralesów i nowoczesnych agencji PRowych na usługach platformy obywatelskiej - to na pewno nie jest żaden przypadek.


@Njal: i uważasz, że taka intryga jest bardziej prawdopodobna niż to, że po prostu ruskie trolle chcą uderzać w nasz aktualny, proeuropejski rząd, tak? Grube macie urojenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dejvidek25:

od kiedy mamy wybór między cpk a wojskiem i transformacją energetyczna? Czemu nie można tych rzeczy robić jednocześnie?


Można, ale można też wydać więcej pieniędzy na wojsko i transformacje rezygnując z CPK. PiS zrobił wystarczająco nieudanych inwestycji, żebym mu uwierzył, że akurat ta kolejna się uda
  • Odpowiedz
Cooo statystki pokazują, że tag #takdlacpk używają internauci z Rosji?


@The_Rainman: a ja stawiam na boty wykupione przez szmateckiego. W rosji pewnie taniej, niż u nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Njal tak, tak. Wcale od wyrwania pisowców od koryta nie ma ciągłego spamu botów na temat cpk. W OGÓLE xD
  • Odpowiedz